Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia oynamış var mı bir el atın lütfen?

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

Geçmiş topicleri aradım bi bulamadım ya şimdi 2 kadın dövüşüyor siyahlıyı öldürdüm gittim arkadaki gizli geçitten life upg i aldım sonra sağda yol var demirler dönerek zıpladım ilerliyorum ama bi yer var 2 demir üst üste orayı geçemedim[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/919989.html al baba belki isine yarar:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 03 Haziran 2005 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet onu diyorumda neyse oralarıda geçtim bir yere geldim serpent swordu soktum ortaya kolu çeşmeye bakacak şekilde çevirdim aşağı inip güç taşını almam lazım ama bi türlü inemiyorum ne şekilde ineceğimi bulamadım[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

yemisler hepsini olm :P basta var ya gemisi falan orda adamları ama oluyor :P bence sey olabilir hane tekkende boyle ilerliyorsun ama oyle engeller yok sadece hack and slash ya o guzel:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...