Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosslar

sarus

Öne çıkan mesajlar

Sanman diye bi boss var. Genelde cz de ve savaşlarda çıkıyo, akşamları saat 7-8 civarlarında görünmeye başlıyo, kayboluş saatleri belli deil :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

o sanman boss u ventrilo die başımın etini yiyo clan istemeye göriim ventrilo ventrilo die cooltangla annaşıoduk onunlada konuştumu naptı yok marlon u ventrilosuz alma die clan a almıolar :D[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIENTS
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha, yok ben ne zaman CZ ye gitsem ya sanmanla dalaşıyom yada kesiom, iki arada bi derede hala sanman hala sanman ama iyi bi boss iyi para verior :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

Konu başlığını biraz sapıttık, normalde Deruvish Founder, Troll King, Harpy Queen, Snake Queen, Dragon Tooth, Shaula, Antares, Samma, Talos, Hyde gibi boss lar(Eksik varmı bilmiom) Kendi ırkına ait olan haritada sabit olan belli başlı yerleri dolanarak spawn olurlar. Bunlar ve bunlardan daha fazlası da, Colony Zone de Haritanın tam ortasındaki bowl denilen kalenin çevresinde spawn olurlar.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

DF defalarca kestik, hatta bir günde 4-5 defa kestiğimiz oldu, yine hava yine hava, çözemedim ben bu işi, yoksa clan gradesi ile bi alakası mı var yawfff[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

meuheueh yok ya eternal knightlar kesti bi kere silver ring çıktı :D bi kere bana agate ring çıktı 1 kere crystal ring 1 kere diamond ama tabi cafe party olduğu için bana hiç bişi gelmedi talosdan crystal belt geldi onuda ben aldım ama çok sux ki iyi bi trade yaptım mirage swordla deiştirdim saklasaydım sword u 200 mln a giderdi sanırım şimdi[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Sosyal ağlarda paylaş

Balınızı yiyim yaaa, karus deilmisiniz kardeşim, oyun size yapılmış resmen olaya bak yaa, bizi soul manyağı yapar sizi ring manyağı....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

ama ilk ring ben 48 Lvl ken sonuncusu geçen gün çıktı 1 hafta içinde yada 1 ay içinde olan bişi deil :pki bi aralar orclardaki tüm bossları bizim cafe keserdi ben evden oynuom ama nerde bi boss bulsam bizimkiler ordaydı[signature][hline]Name:CamthalionTasardur

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 13 Haziran 2005 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya rankingde onların eziq clan ı bile 2.ydi sanırım orda onlar baya iyi bi clan sanırım kaçar saat sonra çıktıklarını biliolarsa ve bütün bossları kesiolarsa zaten bulurlar bossları anormal deil[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların 3 clanı war ücüde 60+ olmus daha ne diyim ben ya we aşırı derece saygılılar fakat üst clanında bişiler dönüo bi clanının lideri tasker dupeden ban yedi we üst clanda item dağatılıo ki sağlam olsun die bilmiyorum tam olarak[signature][hline]Diez:Tina Pierre

Mühim olan insanlık...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sırf kolpa mage in Tk da ne işi var
100 pot deil 1500 pot harcasan onu kesemessin
CoolTanG deil serverın alayı bilio senin ne oldugunu kasma.[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Öyle Bi sonbaharda ölücemki vefasız sevgilim mezarıma koyacak kuru bir gül dahi bulamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...