Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

para,para, e yine para,,:(

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

slm arkadaşlar bnm charım xigenon da 51 assasin. üstm full chitin (tüm param buydu ztn :)) işte elime şöle bi mirage fln alcak para kalmadı!! yani +1 mirage den söz ediorm tbikii :) ya harbi bişi anladm; lvl kasmak para kasmaktan daha kolay yaa!! abi elmdekiler çok dndk!! 2 tane +5 lik sword breaker war.. e bu işi çözebilcek olan varsa aliim fikirlerinizi..
Sosyal ağlarda paylaş

Su Abyss öldürüyo beni gülmekten gecen kafeleri geziyordum cocuklar Abyss dungeonda para kasıyolar cocuk diyoki ,
Aboo lan Abeys cıktı lan gel gel Abyys diyemiyor Abeeys diyor öbürü arkadan diyo ;
La Osman , Süreyya ayhan büyüsü ver cabuk orc kovalıyo (Swift oluyor bu büyü) lan hadi kescek beni :D Abyys böylelerle dolu ben tavsiye etmem başka yerde kasın paranızı[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

harbi diyorum kafelerde öyle adamlar var bu arada nickim oQo
qqq degil oqo desende olur :D Swifte Swift degilde Şift diyolar gülmekten ölüyorum Mesela Bizzat Yan Komşum Cok zekidir Kendileri Abyss ile Abeyys diyor [signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

[Bu mesaj oQo tarafından 13 Haziran 2005 01:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Komedi ama Süreyya Ayhan büyüsü Elvan Büyüsüde Diye biliriz ahehaha ne diyim yani oyunu da türkçeleştirdiler[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 13 Haziran 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 13 Haziran 2005 01:23 tarihinde demiş ki:
işiniz gücünüz yok mu ya ne goblini ne abyssi 1-2 saatte 30-130m arası para yapmak varken

nasıl oluyor pazarda al sat olayından mı bahsediyosun?

en buyuk para ticarette war gerisi yalan..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

sabahdan beri merchant acik.merchant a koydugum itemlar:viper staff +4=2.5m ,salamander staff +4/14 resist to glacier 3.75m,elemental staff +3/7 int 1m alan yok daha :D herhalde bonuslar kotu :D[signature][hline]Nick:Marla
Server:Beramus
LvL:4x

[Bu mesaj Shimone tarafından 13 Haziran 2005 12:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende sabah 9:12 itibari ile merchant açtım. Ama hala tıq yok.
koyduğum çok bişide yok. Mage Clothe pant +7/12hp, Mage clothe pant +7/12mp, mage hat +7/12hp, plate shield +7/12hp birde plate shield +6 ki bunnarın en pahalısı 33milyon. aynılarını millet 55 den aşağı satmıyor ama ben 33 e satamıyorum nasıl işdir anlamadım.[signature][hline]Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...