Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öncelikle anadolu yakası olmaz üzere japonca dil kursları nerededir

xueshen

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
Ya anime sevdasına japonca gazına geldiyseniz olmaaaaaaaaaz. Japoncayı japonlar öğrenir sadece

Kanji nedir ne değildir araştırın anlarsınız niye böyle dediğimi.
En iyi ihtimalle Japonca konuşabilir ama yazamazsınız.[signature][hline]With each kill I grow wiser
With added wisdom I grow stronger / A.E.
Sosyal ağlarda paylaş

Başından sonuna kadar oturup da tek bir manga izlemişliğim yoktur. Ama bildiğim kadarıyla "xo" deyip duruyorlar...
Zor bir şey Japonca. Çince'den sonra en zor dil. Japonlar dahi zorlanabiliyorlar çünkü komik şekilde :) Eğer gerçekten niyetliysen kolay gelsin.

xo = bok[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Japonca 3. sınıfta okuyan arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla Japonca öğrenmeye çalışmak tam bir deli işi. "Ben" demenin birçok farklı yolu olduğunu öğrendiğimde "hade len" gibisinden bi cümle kurup ardından da "Allah sana sabır versin" dediğimi hatırlıyorum. Zaten adam şu an japonca ve frp arasında sıyırmış bi durumda :D[signature][hline]Güç seninle "yazıklar" olsun... (Selçuk Erdem)

There is no time for peace No fear, No respite
THERE IS ONLY WAR !!!

[Bu mesaj Bonzi_Buddy tarafından 28 Mayıs 2005 15:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Hmm yanlış yönlendirme yapmak istemem, ancak birkaç arkadaşım -vakti zamanında öğrenmek için yer aramıştı sizin gibi. Onlara da önceden Japonca öğrenmiş olan bir arkadaşımız Bu olay öyle dershane ile kursla öğrenilmez özel ders alıcaksın; falan demişti. Neyse sonra bunlar Taksim'de (Bu tarafta özel ders veren hoca bulamamışlardı o zamanlar) bir Japon kızdan ders aldılar. Fiyatlarının kursların fiyatlarına göre daha uygun olduğunu hatırlıyorum...
Eğer arkadaşların ellerinde hala kızın telefonu falan varsa yollarım size PM ile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...