Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Yaw???

Mithr

Öne çıkan mesajlar

Bugun kardeşim yeni rogue char açtı ve lvl 8 yaptı :P Neyse bu kasarken ben mutfaqa gidip geldim ve elinde kekuri ring vardı :-O Ne kestim dedim bandicoot dedi! Bandicootlardan(Wild Bandicoot)Kekuri çıkıomuydu? Eger öle bişi varsa bandicoot kasacam :D
Bu arada kardeşime ringin değersiz olduğunu ve lvl 45den önce hiçbi işine yarayamayacağını söyleyerek ve ona 500k vererek ringi ondan aldım :tebrikz:
(Uygun Fiyata Satılır)
Sosyal ağlarda paylaş

kecoondan cıkmıştır o karıştırmıştır hangisi oldugunu arada kekuri kekuka bilmem nede kesmiş olabilir[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

yok yanlış hatırlamıyorsam macro yapıldığı zmnlarda 2 saatte bir düşebiliyormuş keconlardan
arada karışmıştır heralde. Kekurykekukaka kesemez okadar değil lvl 8le olmas kaç kaç nereye kadar eninde sonunda ölürsün[signature][hline]Krwlng in my skiN

[Bu mesaj Gladros tarafından 13 Haziran 2005 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi yaw. Benim kafam karıştı. Başka bi ark ta dedi farelerden kekuri ring çıktı diye. (inanmamıştım) Şimdi kafa karıştı :)[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 55++
Class: Rogue-Assassin
Clan: SlaShTown
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben makro falan bilmem öle pota dadanım kesiyodum bana garip gelmişti ama yani bu kadarda olmaz diyodum mümkünmü 6 - 9 3 lvl arasında kekuri ring iki adet spawnda sorun vardı belki :D simdi aklıma geldi keşke deneseydim orda : ) Keconlardan düşmüşdü:)[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben lvl 30 a kadar ilk başlarda 5 tane vardı satmıştım hepsini moradonda bir taneden çıkıyordu yarım saate bir :)[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...