Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde betrayers drafti yapsak katılım nasıl olur?

Ardethamblecrown

Öne çıkan mesajlar

rare draft: draft bittik ten sonra herkezdeki bütün rareler toplanıyor ve bir masa üstüne açılıyor. sonra draftte birinci olan bu rarelerden bi tane seçiyor ondan sonra ikinci sonra üçüncü ve böyle en son kişi de bi tane seçtikten sonra birinciye tekrar sıra geliyor ve rareler böyle dağıtılıyor.

Galiba bunun asıl uygulaması birinci olanın ilk üç rare i alması ama biz kuralları biraz daha yumuşattık izmirde herkez güzel kartlar alabilsin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

said:
Wrathchild, 22 Şubat 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
(...)rating li olmicak nası olsa

Olabilir. DCI Reporter doğru kullanıldığında turnuvanın resmîleşmesi için bir engel yok. Organizasyona bulaşan arkadaşlarla bu konuları görüşüyoruz hâlihazırda.

Esen kalın,[signature][hline]Berkin Bozdoğan
The DCI - Gatherer - Comrehensive Rules - Banned/Restricted - The Oracle - Tournament Rules
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wrathchild, 22 Şubat 2005 08:14 tarihinde demiş ki:
ben varım ama iki hafta sonra izmir e betrayers ın geleceğinden şüpheliyim..

haklısın .. ayrıca boosterların hepsi BoK olmasa da olur.. 1'i champions olsa kimse itiraz etmez sanırım..
kartlar gelcekse ben varım :)[signature][hline]Don't be afraid of dark, be afraid of what it hides.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Klasik sistemde birinci ve ikinci 2'ser rare pick ediyorlardi. Birinciye ayrica tum non-rare foiller de veriliyordu. Birincinin 3 rare pick ettigini hic gormedim. Biz bu sistemi Istanbul'da oyuncular arasinda asiri guc farki olabildigi icin Mirrodin blogu baslarken sona erdirdik. Cunku yeni baslayanlar eve hep sifir playable'la donuyolar. Inanmayana Onslaught blogu rarelerimi gosterebilirim. Full crap!
Bilginize
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...