Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Sıradışı

geffen

Öne çıkan mesajlar

Uzakdoğulu 3 yönetmenin çektiği sıradışından çok 3 iğrenç filmin bir film haline konması.
1. filmde bir kadın cenin yiyordu.
2 filmde psikopat bir figuran yönetmeninin karısının parmaklarını kesiyordu.
3. sünü izlemedim iğrenç ve vakit kaybıydı çünkü filmler.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i] kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir, 12 Haziran 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
gerçekten çok objektif, çok gerçekçi, gerçek bir sinemasever gibi yazmışsın tebrik ederim..

Objektif olmak için bir kaygım olmadı. Ben burda film eleştirmeni değil. Filme gidipte çekene de oynatana da kaymış bir adamım.
said:
sir, 12 Haziran 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
vakit kaybı olduklarını düşünüyosan niye ekstradan vakit kaybedip bi de topik açıyosun ki?

benim gibi boşu boşuna para verilmesin gidilmesin diye. biri daha önce açsaydı en azından neler olup bittiğini anlatsaydı boşu boşuna vakit ve paramdan olmazdım.
....
Haa derseniz ki ben muhalefetim. Ben laf sokmak için yazıcam. Tutunun bi yerden saldırın. O arkadaşların izlemesini yeğlerim.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i]
kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

sen razzie ödülleri diye bir şey duydun mu peki? bir film kötüyse kötüdür. bak giden kişilerin yorumlarına film iyi değil diye yazılmış buraya da. dünyayı kurtaran adam filmini beğenicek biri var mı acaba şu forumlarda :)[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i] kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

Filmde bunu beğendim bu sahne süperdi. Burdan böyle bir ders çıkardım de bana . Sonra tartışmaya değmez. Ama son kez söylüyorum peki ikimizden birine inanıp karar versinler bu yazıyı okuyanlar. Sonunda kimi dinlemiş olmayı yeğleyeceklerini görelim.[signature][hline]küçük dağları ben yarattım...[/i] kalhiae
G3NK-Ster paradayz!
Sosyal ağlarda paylaş

hmm çok mrk ettim gidip izlicem...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

------------------------------------
''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...