Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T-e-l-e-k-o-m

Baggio

Öne çıkan mesajlar

bir aksam boyunca ugrasiyorum,daocda kredi karti sorunu cikiyor,ertesi gun daoc oynayacagim diye dershaneye gitmiyorum,acctim aciliyor,2-3 saat oynuyorum(oda arada bi conn lost oluyor)
ve?
artik patch serverine bile baglanamiyorum
hrgg..

bu hatlar neden kapandi $imdi?sebebi nedir?bilen varmi?[hline]Leathas Level 5 Ranger(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kılıç çekip adamların binasına dalıp yüksek seviyede bi kaç yöneticilerini kesmek istiyorum özellikle şöyle bir durumda oturup ... büyütenlerinden[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

öle demeyin abi
ben bu süreç içerisinde internetsiz yaşamayı sinirimi kontrol etmeyi öğrendim
aslında hayatta çiçek böcük ve kız üçlemesininde olduunu fark ettim
yaptıkları aslında halkı eğitmek
ama şu kılıçla dalma olayını bende yapabilirim....[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşlar farkında mısınız internet de en çok nefret mesajını çok sayın kurumumuz TÜRK TELEKOM ve muhterem yöneticileri alıyor. Ama boşa gidiyor. Kılıç işine aciliyetle girelim. Ulan kablo net alacaktım zınk diye kaldım şimdi almaya da korkuyom. Sahi ya bu apayrı bir konu başlığı olur açmak lazım.[hline]Spartan Selamon - Gururlu Tepe Cücesi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...