Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

J tuşu

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

f ve j on parmak yazarken işaret parmaklarının konması gereken 2 tuş yani şöyle sol el sırasıyla asdf gelcek parmaklar sağ el jklş ye gelcek anladın sanırım aynı çıkıntı 5 tuşunda da var numpaddde tam ortada olduğu için...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(
Volfied, 17 June 2003 02:32 tarihinde paticik demeye çalışırken demiş ki:
aptici

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

hıhahah çok komik dimi j tuşuİ:) aa bide kabartmalı tuşu hahahah
Kesin yanlış yere mesaj attın:) sonbra editledin birisi farketmeden editliim hızlı olsun diyede hıhaha yazdın
dimi:)[hline]Now Whould you like to live whit mee?
I'm lazy as man can beee!
Aaaaaaaa Aaaaa i'm lazzyy
Aaaa AAA don't you want to save meeee?

Bu şarkıyı hepimize armağan ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dikkat ediyorum parmak tus konfigirasyonunu dogru sekilde yapmak istiyorum fakat 4 sene uo oynayip hep tek elle yazmaya alisinca simdilerde iki elle yazamaz oldum
okulda bilgsayar dersinde typing testi oluyoruz ben tek elle pirrrrrt gidiyorum dakikda 60 kelime cikiyor ortalama genede okulun en hizlisiyim
cinlileri goruceksiniz cok komikler biri 12 yapiyo biri 20 sabah aksam calsiiyolar gecicem diye :) herneyse gene cok yazdim tek elle

Saygilar baska bi konuda baska bi mesajda gorusmek uzere tahminen 5 dakka sonra olur
sacmaliyorum sustum tamam dovmeyin :P[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

tek ellemi yazion töbe de yapma eline yazik çok yoruyon heh bizim kuzen tek parmak yazio manyak öretemedim insanin ellerinde 10 parmak olduunu ben geceleri uo oynarkene arkada bizim birader genelde uyku pozisyonunda olurdu ışıkta kapalı o aralar 10 parmak klavyeyi sökmüştüm hiç bu j miş f miş anlamam ben klavyede t harfini yada g harfini bulmak yetiyo bana heh

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 19 June 2003 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

karpuz gerekli aciklamayi yapmis zaten

j ve f tuslarina koyup 10 parmak la yazmanin bir kisiye yararlari saymakla bitmez:
-Alistiginiz zaman en hizli yazma bicimidir
-Alsitiginiz zaman hata yapmazsiniz
-ELinizdeki tum parmaklari kullandiginizdan bir rahatsizlik uretmez.
Eger o iki yana ymauk Microsoft un cikardigi ergonmik kalvyelerden alip bi de 10 parmak yazarsaniz en saglikli bilgsayar kullanci kategorisine aday olabilirsiniz :)[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

ben f j ye alışmışım
bende tek elle yazamam hayret:) i ye basarken sol elimi kullanınca sağa ayıp oluo euheuhe
Esası bi sn bende bi ölçüm benim baya hızlıdır
bu çeneyi uo da yapıyorum tahmin edin yani günde 24 saat uo ve çene:) euhehe hızlıdır
du bakim
Ehe 45:) iyi genede
cinlileri aşdım:P 60 yaptığın biraz kuşkulu ama
saniyede 1 kelime? röh

Ama iki elle yazmanın en büyük kötü yanı iki el sırasını karışdırınca
mesela
Abdullah yazıcan
Abudllah gibi oluo
harfe doğru basıyom ama bi sonraki harfe öbür elim daha önceden başmış oluo:)[hline]Now Whould you like to live whit mee?

Sosyal ağlarda paylaş

serçe ile shift ctrl tab cab(solda) ve enter shift ctrl nokda backspace (sağda) kullaniom ayrıca bide utanmadan Ü ye basıom arada:D baş parmak sadece space zaten öle kullanılıyor o[hline]Now Whould you like to live whit mee?

Sosyal ağlarda paylaş

eevet bende kendimi test edeyimde yazcak bişi bulamıom ki kardeşim wind sizin sınalar nası oluo abi yazcak şeyi ömnünze koyyuolar hemen yazıonmu nasıl oluo mesela şu an ben kronometreyi çalıştırdım nokienın ama yazccak şey bulamadıoğım şiiçin saçmalayarak yazıyorum napayım allla alla hayret bişi özellikle şu an babam yanımda napıon olmö manyadınmı dio ama mkanyamadım aslında napyığım belli değilmi belli ama bu çok şey oldu eve bitti[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler
Sosyal ağlarda paylaş

uo oynarken bi yere baskina giderdik
hem konusucan hemde adam kesicen hemde icqya yetiscen hadi bakalim
:) klavyenin delisi olmustum mouse klavye kombinasyonu manyakti
biz zaten gunun 10 saati towerin icinde geyik yapip birbirimizi keserdik :)
cok guzel gunlerdi sonra blaqin oss cikti bizim genco murat kayiplara karisti
nebula sacmalamaya basladi
biraktik :(((
keske gene o eski gunler gelse
burdan blaq a sesleniyorum amcaaaaaaaaa gel gene basliyalim su uoyaaa[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WindShade, 19 June 2003 13:17 tarihinde demiş ki:
uo oynarken bi yere baskina giderdik
hem konusucan hemde adam kesicen hemde icqya yetiscen hadi bakalim
:) klavyenin delisi olmustum mouse klavye kombinasyonu manyakti
biz zaten gunun 10 saati towerin icinde geyik yapip birbirimizi keserdik :)
cok guzel gunlerdi sonra blaqin oss cikti bizim genco murat kayiplara karisti
nebula sacmalamaya basladi
biraktik :(((
keske gene o eski gunler gelse
burdan blaq a sesleniyorum amcaaaaaaaaa gel gene basliyalim su uoyaaa[hline]Hepsi Gercek...!!!

eheh aynen bende öleydim hele benim medit f12 deydi pvp yaparken görsen beni klavyede 8 oluodum resmen her bi şeyi yapıodum yani. blaq zaten geçen gün başlayalım yine diodu hiç heveslendirme ne güzel 2 aydır oynamıom hem eskisi gibi zevkli olmucağı belli kasmayalm[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WindShade, 19 June 2003 10:44 tarihinde demiş ki:
Ben dikkat ediyorum parmak tus konfigirasyonunu dogru sekilde yapmak istiyorum fakat 4 sene uo oynayip hep tek elle yazmaya alisinca simdilerde iki elle yazamaz oldum
okulda bilgsayar dersinde typing testi oluyoruz ben tek elle pirrrrrt gidiyorum dakikda 60 kelime cikiyor ortalama genede okulun en hizlisiyim
cinlileri goruceksiniz cok komikler biri 12 yapiyo biri 20 sabah aksam calsiiyolar gecicem diye :) herneyse gene cok yazdim tek elle

Saygilar baska bi konuda baska bi mesajda gorusmek uzere tahminen 5 dakka sonra olur
sacmaliyorum sustum tamam dovmeyin :P[hline]Hepsi Gercek...!!!

=) bende gözüm kapalı yazıom bunada sahitlerim ble var lam istedigini gözüm kapalı istedigin kadar istersne 1 kitap yazayım sana ama ing almanca ve türkçe olcak kelmeler heuhe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...