Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest yardim

Anelor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Priest yan char acmayi dusunuyorum chari Heal base skill Second skill olarakda aura yapicam sanirim tam terside olabilir suraya statlar skiller fln hakkinda beni aydinlatir misiniz?[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----
Name:Anelor
Clan:TheVampires
Class:Assasin
Lvl:4x
Np:0
Sosyal ağlarda paylaş

ben priest ten pek anlamam..lvl32 human priest vardı brms ta..healing olacak..artı buffer ve curser olacaksın..bak bilmiyorum ama yardım etmeye çalıştım :D armor için str int dengeleyeceksin..yanlız takılabilmek istersen str ağırlık vereceksin..manasız kalırım diyosan int ağırlık vereceksin..bunlar ortada gözükenler..kaçtım hadi
Sosyal ağlarda paylaş

2 int 1 str gidersen tek takılabilecek bi priest olmazsın ,buff veren heal atan bi priest olursun,bu durum partilerin aranılan adamı olmanı sağlar, level 42 ye kadar full buff verirsen 960 buff açarsın 44 leveldada 960 heal açarsın apos partilere girebilecek duruma gelirsin.Kadın priest açıp full str gidersen level 45 de assasinden güçlü bi karekterin olur kendine 960 hp buff ve 160 ac buff atabileceğinden en güçlü karekterlerden biri olacaksın.tercih senin kolay gelsin.[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Server:Beramus
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:20xxx
Sosyal ağlarda paylaş

iide full str gidersem cok bayik olur bence armor yok bisi yok yani ben partylerin aranan adami oliiim guzel ama assasinden guclu olmak?aman tanrim[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.

KO
-----
Name:Anelor
Clan:TheVampires
Class:Assasin
Lvl:4x
Np:0
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anelor, 11 Haziran 2005 16:53 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar Priest yan char acmayi dusunuyorum chari Heal base skill Second skill olarakda aura yapicam sanirim tam terside olabilir suraya statlar skiller fln hakkinda beni aydinlatir misiniz?

yan char ı ne amaçlı açmayı düşünüyorsun
iki bilgisayardan mı oynayacaksın ?

yok eğer onu da lvl kasacaksan en kolay kasacak adam buff/heal
buff 2. skill olmaz olursada yalan olur
lvl 60 da 960 buff verirsin anca
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anelor, 11 Haziran 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
bide statlarda str yi nerde sinirliyim?
weya inti nerde sinirliyim chitin giyebilecek hale gelebilmek icin kac int lzm?

eğer lvl kasamk isityosan buffer/healer ver(harpye,apos,dts....partisine girersin)ancak healer/rezzde olabirisin (o zmn ancak aposa girersin)

bence buffer/healer ol kasamak daha kolay statlara gelince 60 olana kdr çok man gittiği için 160 ınt vermen lazım en az chitin giyebilmek için...(chitina rmor giyebilmen için)

60 tan sonra statlara reset atıp str ye abanabilitrisn böylecde kolayca paso human ve ya herneysen karşı cinsi kesebilirsin...

şimdiden kolay gelsin....
Sosyal ağlarda paylaş

bence chitin +7 giyebilmen için gereken statları ver ve tabi iiyi shield ki SS ve CS 71 str istiodu 71 str ve chitin için gereken int in üstüne HP ye ver[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIDENT
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

bak sana daha taze duffer kasmış biri olarak fikir verim. mantıklı düşünmüşsün heal/aura olarak ama partylerin aranan adamı olmak istiyorsan şöyle bir önerim var. sana hızlı bir şekilde lvl atlatıcak bir arkadaş bul lvl 40 a kadar. asıl senin işlevin lvl40tan sonra olucak zaten eslantta. deru/apos türü yerlere girersin muhtemelen. en başta full heala ver ve 960 healı aç , 36 skill point gerekiyor yanılmıyorsam. aposlara 960 healdan aşşagı olanları almıyorlar zaten. 40 tan fix apos ve dts yapmaya çalış. healı 36da sabitledigin için lvl 36 dan sonra tüm skill pointlerini auraya ver. buda lvl 54te düzelir ve tam anlamıyla aura/healer olursun. 1200 lük buff zaten lvl 54te açılıyor . 960lık buffla aoelere veya büyük partylere pek almazlar. yani özetle şöyle oluyor 36 ya kadar heala ver , 36dan sonra sakın heala verme hepsini auraya ver. böylece lvl40 ta 960 healın olmuş olur lvl 54 tede 1200 buffın. sadece tavsiye tabii bu ne seçmek istiyorsan onu seçersin. ama illaki healer olucaksan bir clan bulman şart yoksa party bulman zorlaşır[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...