Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alternatif Rock Grubu için Akor Öneriniz?

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Ya ben cok düşündüm Gitar akoru hangisinden olsun diye...

Mi düşünmüyorum açıkcası... Si olabilir. (en üst tel 7. perdeye göre ayarlı tam akor isimlerini bilmiyorum eah kusura bakmayın)
Bide heavy thrash cilerin kullandığı ton var D# Gitar Eb diye geçiyo sanırım. bu 2 Cminor de olabilir onun tonuda cok hoş tam hard core tonu var en üst telleri kullandığımızda ama cok ağır bi ton olduğu için kullancağımız sanmıyorum.

Yapcağımız tarza gelince Alternatif yapıcaz.Çok az hardcore luk olcak ;D yani, hem gaz hemde eğlenceli gibi bişey olcak. :)

Sizce hangi akoru kullanmalı? Ben si yada D# düşünüyorum. Sizlerinde bu akorlar hakkında söylicek bişeyiniz varsa lütfen mesaj atın...

Arkadaşım Şey demişti ritim si olsun solo mi ne alakaysa... fark eden bişey yok biliyorum ben ama?
[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfaları

[Bu mesaj Erutan tarafından 10 Haziran 2005 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mi'ye çekin, kafa sallayın.
Re'ye çekin, ruj sürün.
Bunlar yıllardır uygulanan şeyler yani, lütfen.

(Bahsettiğim mi, re'nin mi ye çekilmesidir, insanlık dışıdır, Mi'yi mi bemol yapıp Nahtin else medıırs da demek size kalmış birşey tabi)[signature][hline]g3nk.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 10 Haziran 2005 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır tuningle sertligin yumusakligin ne alakasi var

dropped dio bi de ukala toobe toobe ;)=

paranoid de stand by me de aynı tuninglerin eseri. dusun bunu![signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
follow the energizer tav$ani / gizli ninja

Wen[Black Sabbath] Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir, 10 Haziran 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
en üst teli si'ye çekmekten bahsediyolar sanırım :) da ne gerek var yani, en güzel şarkılar hep standardla yazılmıştır..

anladim onu da sertlik fln olaylarına takıldım ;)=[signature][hline]lost in sorrow nights! dark one, be my guide, light my path!
follow the energizer tav$ani / gizli ninja

Wen[Black Sabbath] Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Standart tuning yapılan sarkıları ayırıyoruz ama eheh sanki cok nadirler de =) Bi suru sarkı standard tuningde ki.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Eskinin Saendulu oldu patinin Venatoru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 10 Haziran 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
Hani system of a down falan drop C kullanıyo ya, herkes ben de düşürcem moduna girdi :p

Ben denedim alışamadım çok gevşek oluyor tel, vibrato yaparken uçuyor gidiyor tel falan hehe

hiç sevmem Soad ı Ben kornun akorunu kullancam öküz gibi bol ;P

ya Guitar Eb çok hoşuma gitti sanırım guitar Eb kullanıcaz ritim ve solocuya soram bi :D

Guitar EB

Guitar Standar
dolu dolu gelio ses Guitar EB de
[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfaları

[Bu mesaj Erutan tarafından 10 Haziran 2005 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...