Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adamın imzasına bakın

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

said:
tosun_pasa, 11 Haziran 2005 00:58 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 11 Haziran 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
iide bu adamlar bizi diil kendilerini rezil ediyorlar. bunlar türklerin genelini etkileyen mevzular degildir.

tabi, cok haklisin. "bunu yapan uc-be$ kendini bilmez; tum turkler boyle degil" diyorlar di mi?.. boyle genellemelerden kaciniyor bu adamlar?

ciddi degilsin sanirim bunu derken?

bu adamların yaptıgı şeyler ne kadar yanlışsa , o sözünü ettigin adamların yaptıgı genellemelerde yanlıştır. durumda sonuç itibari ile nötrdür ayrıca ciddiyim bu söyledigimde.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

tosun dorğu sölüyor hasmez.. Sen, ben veya bu forumda aklı başında olan insanlar diğer Türkler gibi davranmıyor olabiliriz. Ama sonuçta Türklere vurulan bir damga var... Kendimizi bi anda soyutlayamayız. Asıl sıkıntı yaratan da bunun bir kısır döngü olması... Bazılarımız yine abuk subuk davranıcak, biz savunucaz, biz savundukça onlar nefret edecek. Bunun çözümü yok.. En azından kısa vadeli olarak yok. Bu konuları düşünürken o kadar çok ruhum daralıyor ki...
Sadece KO dünyası olarak diil. AB için de aynı bok geçerli..

IS-TE-MI-YOR-LAR.... Hadi abi, biz aklı başında olan insanlar AB'ye... Diğerleri kalsın... Böyle bi mantık yok...

Bu olaylardaki çaresizliğimiz yüzünden, hırsımdan kafamı ısırasım geliyor. YOK yapacak bişey yok!!! Fikri olan varsa beri gelsin.
[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone

[Bu mesaj Murtaza tarafından 11 Haziran 2005 02:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi ben bıraktım artık savunmayı sıktı çünkü bana artık savunulucak bişey bırakmıyor vatandaşlarım. bu arada böyle damga vurulmuş diyosunda o damgayıda haybeye vurmuyor adamlar. o imzadaki adamlar sadece kendilerini rezil ediyorlar , onları imza olarak koyanda onları rezil ediyor. genelleme yaparak tüm türkleri aşşagılıyorsa ozmn savunurum çünkü savunucak birşeyim olur. oyun yapısı geregi oyuncuların %90 ı kolay yoldan para vurmaya çalışıyor. oyundaki oyuncuların büyük çogunluguda türk olunca kabak bize patlıyor. kimseye türklerden nefret etme diyemem, adamın hür iradesidir istedigi şekilde düşünmeyede hakkı vardır ama türkleri genelleme yaparak aşşagılıyorsa o zaman buna hakkın yok diyebilirim. o genellemeyi yapan adamların ayıbı zaten. ingame mevzular yüzüden bütün bir ulusa hakaret yagdırabilen 1-2 aşşagılık adam dedi diye düzelticeksek hiç düzeltmeyelim daha iyi.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

"you can call me daddy" bu cok iyi ya :D valla ben akıl edemezdim.

$½${{$$½#$ : Birisinin sana PM atabilmesi için aynı hosta sahip zonelarda olman gerekmekte. Örneğin; Moradon, Delos Zone ve Eslant ayni zoneda, Breth, Lunar Valley,Piana ve Colony Zone ayni zonedadir. Eğer PM atan kişi farklı ırka sahipse ve Moradon yada Delos Zone dışında ise PM'leri böyle saçma karakterler olarak gibi görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MerLinas, 10 Haziran 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
O Da bi şey mi Forum Mod larından NullZilla denen elemanin imzasindaki resimleri gectim bi de web sitesi koymus alin bakhin nasil dalga geciyor turklerle..

http://turkmusun.ytmnd.com

yaw koptum sitedeki şarkı çok manyak...gülmekten koptum aslında ağlancak halimize gülüyoz:(/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...