Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Holy Water of Temple şeysi...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Ben bu şeysini bulamazsam bu oyunu bırakırım. 3 gündür aramaktan içim dışıma çıktı. obl'den de çıkmaz oldu şerefsiz şeysi :(

61 olcam hala cleric geziom :(:(:([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi bulabilsem parasını yiyim diyip hemen alıcam.

1 tane holy water şeysi olmazmı koca serverda ya? Tüm servera tek tek pm atıp sordum :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

Sosyal ağlarda paylaş

Cz'de bowl'da Orc Bandit Leader'dan çıkıyor. Bilenler bilir bu arkadaş sağlam bi arkadaş. yıldırım gibi birşey çakıyor mana sıfıra iniyor.
Ayrıca bulunduğu yerde insanlarla orcların birbirini yedikleri bir yer. Kolay gelsin.
Ben 69M'e almıştım xig'de.[signature][hline]Name : Serdarrr
Lvl : 60
Class :Paladin (Priest master)
Race :El-Morad
Clan :ßlack
Server:Xig
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gozupek, 09 Haziran 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
Bu holy bilmem ne pembe şişedemi acaba:)

O Abyss Holy water onu içiyorsun rakı niyetine kafayı bulup HP yi dolduruyosun[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

aferin ona, çok güzel kazıklanmış.. Ee para b*k olunca nereye vericeğini şaşırıyor haliyle.. Fatih şimdi sen direkt Bowl'a gidizle clan ı toplayıp.. Aynen OBL'yi indirin aşşa. Düşücek bu sefer holy water.. :)[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

OBL katliamı yarattım. Yok şerefsizin wateri..

Priest questlerinin hepsinden nefret ediorum ya :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ne zombi gözüsü? ne 30 opali? başıma iş çıkartmayın yok öle bişi :-?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

madem öyle onuda yanıtlayayım. lvl 62 için judgement açılıyor master iseniz. judgement içinde judgement scroll alınması gerekiyor.30 opal, 100 zombi eye ile moradondaki prieste gidiyosunuz ve o da size judgement scroll veriyor.(bildiğim kadarıyla)
1 milyar lafını duyunca aman allahım dedim. hakikaten 69'a ucuza kapamışım o zaman holy water of temple'ı. xig'de şu anda 150-200'e bi elemanda vardı.İçimden "olm sen bu fiyata biraz zor satarsın" diyordum. :) Artık demiyorum tabi...[signature][hline]Name : Serdarrr
Lvl : 60
Class :Paladin (Priest master)
Race :El-Morad
Clan :ßlack
Server:Xig
Sosyal ağlarda paylaş

Onu alabilecek parayı kazanabilecek itemi kasmak daha kolay[signature][hline]
Server :Xign ..................Server :Xign
NicK :volkann..................NicK :Tr_Last_War
CLaN :ßlack....................CLaN :ßlack
Nation :EL Morad.............Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master........LvL :62 Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

ah fatihim içinde iman yok ondandır:D
mageden prieste dönenlerin başına gelir:P bir süre inzivaya ve meditasyona çekil yarın hep beraber kıyarız hepsine senin için çıkartırız merak etme:)
hatta 2 tane çıkartalım banada lazım:D[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür

[Bu mesaj codeinconnue tarafından 10 Haziran 2005 05:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...