Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe'nin sonu mu gelior?

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Dikkatimi çekti, ban listesinde ayın 4`ünden bu yana dupe den banlanan pek bi insan yok genelde KS agrasif hareketlerden felan banlananlar var, dupe olayına ufaktan bi çözüm bulmuşlar herhalde sevindirik oldum :D:D:D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

dupe e yol bulamazlar her turlu yapılırda yapan bulunuo
bi id taraması yapsa yada loot loglarına baksa iş tamam sorun deil yane bu arada ghost admin die bi olay vBi human assassin pk yaparken o sırada bu elemanchara girior ve ss cekior
aynı anda biri adam kesio adminde ss cekio
itemlarla oynayamıo sadece ustune gelip adına bakıp ss cekebilio bu olay sakat işte yandın olm murtaza dupe yapamıcan :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

farkındaysanız dupe azalınca pazardaki fiyatlar da yawashtan dushme egilimine gecti.ortama cok fazla para girdisi olmaynca talep azalıyor ve arz yerini koruduundan, az olan talep icin yonlenmeye baslıor arz. KE geldiginde iyice dusecek fiyatlar da bakalm bekliorz.
Dupe u yapar yapmaz dakikasında ban yiyenler aman yapmayın diye dupe cu arkadaslarına anlattıysalar bir de bu sekilde forumlarda yayıldıysa azalmasının hatta sonunun gelmesinin mumkun olabilecegini dusunuorm[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Lem otto olm girme arz talep olaylarına zati daa dun makro sınavından cıktım boq gibi gecti adam 3 soruda 16 grafik + acıklama sormus 45 dk sure keynesiydi klasikleriydi neo klasigiydi zütüydü mossagıydı 30 anca alırım :D guya ben iktisat okuom afedersin ole iktisadın ben beline spike cakıyım :D hemde permenant skillle :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 10 Haziran 2005 12:14 tarihinde demiş ki:
Lem otto olm girme arz talep olaylarına zati daa dun makro sınavından cıktım boq gibi gecti adam 3 soruda 16 grafik + acıklama sormus 45 dk sure keynesiydi klasikleriydi neo klasigiydi zütüydü mossagıydı 30 anca alırım :D guya ben iktisat okuom afedersin ole iktisadın ben beline spike cakıyım :D hemde permenant skillle :D

muhah makro hocasına soylesene lem bize bi assasin combo macrosu hazırlasın :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

YA BEYLER KIZMAYIN ama Dupe nasıl yapılıo hep duyuyom bikere yaptım dupe yani ark. öyle dio abbys gem tam tamına 32.3381 tane oldu (Olay şöyle geröekleşti ark.abbys satıodum 3 tane satcaktım aa bi baktım 300 e satıo eleman aldım adama 400 de satcaktım trade bastım bi verdim 4ünü oldu 8 tane Oha yaptım şöyle sonra bi daha verdim 16 bidaha verdim 32 Böyle böyle 32.3381 kadar geldi )
Sonra bi uzmana geldi Makinayı restleme falan dedi ama.)
Bu olay dupe mi?Böyle olaylarda banlanamamk için ne yapmam laızım Tşk...
Sosyal ağlarda paylaş

Blessed enchant scroll ile +1 yapıcan..

Sonra diğer itemleri nasıl upgrade ediyorsan aynı şekilde yapıcan. Unique itemler özel muamele istemez. (+1 den +2 ye geçirirken bus basarsan o item çok zor +7 olur..)

Ben +1 yaptıktan sonra +5 e kadar paso nus basıyorum. Hiç zorlanmadan +5 oluyor. Sonra +6 ya bus, +7 ye bus+trina, +8 bus+trina yapıyorum.. +6 garanti, sonrasına Allah kerim...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...