Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

süper olay - line 6 workbench

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

güzel olayda zaten böyle birşey olamsa line 6 variax gitarlar bi halt ayaramazdı diye düşünüyorum.

birde dijital olan tonlar hiçbir zaman gerçeği yakalayamaz bakmayın olaya oaletten ne bir vintage fender ne de fat bir gibson tonu çıkacağına inanmam.[signature][hline]Demon Of The Fall...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darestan, 06 Haziran 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
güzel olayda zaten böyle birşey olamsa line 6 variax gitarlar bi halt ayaramazdı diye düşünüyorum.

birde dijital olan tonlar hiçbir zaman gerçeği yakalayamaz bakmayın olaya oaletten ne bir vintage fender ne de fat bir gibson tonu çıkacağına inanmam.
o alet + bi pod xt live ın olursa o zaman anlarsın bence :P o zaman iş deişio adamlar abarmış ( bende yok yannış annamayın forumlarda clipler fln veriolar ordan )[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darestan, 06 Haziran 2005 22:30 tarihinde demiş ki:

birde dijital olan tonlar hiçbir zaman gerçeği yakalayamaz bakmayın olaya oaletten ne bir vintage fender ne de fat bir gibson tonu çıkacağına inanmam.

believe[signature][hline]Bu hayattan asla sağ kurtulamayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

teaserdan sonra anlatıyım.

şimdi variaxları çoğunuz biliyosunuz. bilmiyen için anlatıyım.

piezo sistemiyle çalışıyo bunlar. "manyetik" manyetikleri yok yani. daha çok akustik aletlerde veya solid bodylerde akustik ses almak için kullanılan bir pickup bu. efenim. sonra bu doğal sesi alıyo, işlemlerden geçirip strat budur les paul budur filan diyo bize. güzelliği ne, stüdyoda ses yapmayan çat çut gitardan gitara geçebildiğiniz ama özelliklee canlı performansta parçadan parçaya tonlarınızı gayet de inandırıcı bi şekilde değiştirebilmenizi sağlayan bi alet olması.

şindi. vetta II diye bişi vardı/var onla güzel bi şekilde iletişim kuruyodu(su)nuz variaxınızla. ama bu workbench tamamen kendi customize ettiğiniz settingleri hazırlayıp bi de yetmiyomuş gibi gitara kaydetmenize yarıyo. teknolojinin son noktası ve ben teknolojinin hastasıyım.

olay budur.[signature][hline]Bu hayattan asla sağ kurtulamayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...