Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok ilgilisiniz...

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Zamanında ban oldu bilmemne oldu, halen daha Türklere karşı bir sürü saldırı var oyun içinde, halen daha aramızdan bazı şerefsizler akıllanmamış. Ban zamanında o kadar yaygara koparanlar, o kadar konuşanlar, şimdi sorarım size nerdesiniz?

forum.paticik.com/view.php?id=120703[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olayların hepsi ARES'te olmaktadır.Ben 3 gün evvel Diez de yeni bir char actım ve 2 günde LvL 42 oldum.Bugün 3.günüm ve Grade 2 olmak üzere olan ve Pelerin le alakaları olmayan Isviçreli arkadasların clanındayım ve Çok iyi bir clan.Birazdan, 45 olacagım ve Diez'de Kendini bilmez,KS'ci,Küfürcü kasıntı insanlar ve Rezil Salak Türk oyuncu yok ve Benim girdiğim clan Türk'leri Çok seviyor.Levelime bile bakmadılar.

ARES BOZULDU ONCEDEN ARES TEYDIM 2 TANE 60 LVL CHARIM OLDU ONLARI BIRAKTIM BURAYA BASLADIM VE COK IYI.[signature][hline]Nick : :Eddie:
LvL : 4x
Server : Diez
Clan : New_Order
Class : Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

ares rulez ama dediklerinde haksız deilsin :( iice gına geldi artıq gündüz charla hiç birşey yapamıorum ne zmn ki int cafeler kapanıo ne zmn ki ksciler uyuyo ondan sonra harpymi yapıom dts mi yapıom kimse ks yapmıo yapanlarda gece gm online olduğu için kısa sürede banlanıo[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Narrenturm
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de savundum sonra nickimi deistirdim bizi sucluyolar ve kimse bisey yapmio bnm bisey yapcak halim yok daha orta 2ye gidiom ben birilerine biseyler yaptirmaya calistim....[signature][hline]Do you belive in fate
İ belive
And i belive that i will be a Master Jedi likeYoda
İ belive i have force in me but i can't use it
When you see the light in the future there will be a jedi and that jedi will be me
And never turn your lights of that is the way that goes to the dark side.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet turk deince gulup ecnebice moşşak geciolar partide bende veriorum kalayı veriorum sümsüğgü tabi turk kelime haznesine dayanamayıp susuorlar nolacaktı sanki :D bizim lliderde cyprus is greek die baarıo onada diom but we've longer "emanet"(anlarsınız) o da susuo nie cunku bayan :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

ula hasan yine gelmishin ortamlara yine verion millete ayarı.gelmion cz ye bu ara gel de bi parti cevirelm.El morad lı assasinler cok yuzsuzleshti gelince ucu bir arada gelio.Tek basıma ugrasamıom.gelirsen haber et pm ler bloklu cagrı at :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

det yausak seni :D olm gecen geldim clan partiye aldılar vazgecemio itler nabak yoksa takılcaktım bu arada ss i 3. defa ksyle kestim geberirsin adam lupus keserken town clanı daldı bende ks yaptım öldürdüm bobert lupus a dalcana atross a girdi millette yardım edince banma kaldı llupus :D pendant ve staff aynı anda dustu istene satarım her turlu staff ı ŞD[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 10 Haziran 2005 11:08 tarihinde demiş ki:
det yausak seni :D olm gecen geldim clan partiye aldılar vazgecemio itler nabak yoksa takılcaktım bu arada ss i 3. defa ksyle kestim geberirsin adam lupus keserken town clanı daldı bende ks yaptım öldürdüm bobert lupus a dalcana atross a girdi millette yardım edince banma kaldı llupus :D pendant ve staff aynı anda dustu istene satarım her turlu staff ı ŞD

Oha bala bak.........:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...