Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

archer ve assassinler baksın.

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

archer yada assasin deilim ama combo biliosan assasin ol combo olayını çözersen assasin daha kolay archerdan ama archer daha iiyi ks yapar czde ki 1 e 1 de bence yerinde durarak vurduğu için biraz zorlana bilir :D[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Narrenturm
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

2 türüde kullanmış biri olarak farkları söyliim.hatta 3 türü söyliim

avantajlar
sin- slide,stealth,combo, drain.
archer- range attack,yaratık kesme olayında daha seri(shower), arrow defense kullanan az kişi var damage açısındanda iyi yaklaşana shower uzaklaşana shadow hunter.
hybrid archer - stealthı olan archer düşün
dezavantajlar
sin-herkes dagger defence kullanıyor,felaket miss yapıyor
archer-stealth yok ,slide yok kalas gibi ortada duruyorsun açık hedef oluyorsun ,pot masrafı çok olur.
hybrid archer- explore büyüleri olmadıgı için (heal,lupin,cure,light feet) çok zorluk yaşarsın solo imkansız hale gelir, pot masrafı çok olur.

şu an sin le oynuyorum fakat archerı daha çok seviyorum. tembelsen ve pot masrafını karşılayabiliyorsan archer kullan derim onun dışında sin daha iyi. solo açısından archera göre biraz daha rahat. hybrid archer sadece noob fln avlar yada karambolde birilerini avlar onu pek tavsiye etmiyorum zaten lvl 62 gerekiyo onun için.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

ben de fikrimi yazayım :)

once archer char actım 28 lvl oldum
ama werewolf bile keserken zorlandım belki de acemilikten bilmiyorum fire arrow ii bisey multishot tutturması zordu
vazgectim sin oldum
o da 22 lv oldu cok memnunum swift gibi bi kolaylık jab ve shock gibi iyi 2 skille archerken 2 dakika tutan werewolf ların yerine 30 saniyede lycan aliyorum :D
cok hızlı bi karakter benim gibi item icin monster kesenlerdenseniz cok egleniyorsunuz
pvp bilmiyorum k.o. ya baslayalı 10 gun anca olmustur :)
dezavantajlara katılıyorum hp sorun bir de rare item hic cikmiyor nedense diger tum klasların +4 silahları cıktı hic sin cikmadı :(
welhasıl sevdim sin olmayı[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...