Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CZ de np kasmak için

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar sizden bişey örenmek istiyorum.Şİmdi ben 60 leve arch mageim.Flame/ice kullanıyorum.Cz de bolca np kasabilmem ve town yapmadan (kaçmadan:)) rahatca orc kesebilmem için üzreimdekilerin neler olması lasım.Açıkçası çok matah itemlerim yok.Belki salamanderim işe yarar+6 okadar.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer paper deilsen iş kolay papersan /town u cok kullancan da Normal mage intsan kolay.Bi kere tek gezme sana tawsiye bide elinde en az+6/48elixir şart. bence bide compleet cektnmi spikela maximum 500yersin yemezsin bile de neyse:Papersan bnm gibi 2000 falan yiyosun:)2304 yedim ben üstünde hp set olcak crimson+7 weya complete+6 yeter zati[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Server:beramus
LvL:6xxx paladin
class:healer/holy
Clan:Payback
####NOTICE :CAREFUL Und3rt4k3rs is here####
Sosyal ağlarda paylaş

Bana Serverdeki En Kral Asassian 600ü gecemiyor valla Warriorum 1100 defans kafadada dagger def 25 var :D[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

Birde Pet işe yaramaz Paper olacaksın Takılar HP olcak Uniq olcak üstünde Hp +7/12 olacak Elinede Wizard +7 +8 yada Lycaon cektinmi Tek gezersin CZ de kafaya dagger def takarsın paran olursada iron belt iron necklace falan ama onlar zor tabiki.
sen paper ol Git Towna gir arka kapıdan Kenara git ordan iceri gir pot icerek bi nova koy town cek
her yapışta 500 600 np garanti party kur öyle yap Xigenon öyle yapanlarla dolu her dakka ya biz basıyoruz ya onlar[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 09 Haziran 2005 21:19 tarihinde demiş ki:
Birde Pet işe yaramaz Paper olacaksın Takılar HP olcak Uniq olcak üstünde Hp +7/12 olacak Elinede Wizard +7 +8 yada Lycaon cektinmi Tek gezersin CZ de kafaya dagger def takarsın paran olursada iron belt iron necklace falan ama onlar zor tabiki.
sen paper ol Git Towna gir arka kapıdan Kenara git ordan iceri gir pot icerek bi nova koy town cek
her yapışta 500 600 np garanti party kur öyle yap Xigenon öyle yapanlarla dolu her dakka ya biz basıyoruz ya onlar
ule sadece paper deil her mage cz de HP giyer nedeni statkarda MP 152 gibi gösteren yerin yanında
bulunan
(+100) gibi sayılar sana player a vururken yardım etmes sadece o 152 lik mp senn için damage verir bu yüsden snn mp takıya ihtiyacın yok belki light mage 1 ~ 2 parça int giyer sutun için o da zaten peq yapılan bişi deil... bu arada solo takılmak mage için cidden zor anca teketek assasinleri yersin bi de güçüne göre mageleri warriorın kim olduğuna bağlı olarak belki yersin ama bence en iisi partyde olmak mage için ayrıca cz de gate le /town nın ikisinide kullan ben birini kullanırken ötekini kullanamıyan bi tipim :P beceriksizlik işte neyse..
solo takılmak istiosanda paper biraz zor solo takılır paper için party şart ( merlin1st gibi tipler istisna ) solo takılcaksan int mage daha ii [:S][signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Narrenturm
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ben 63 level flame pet mageyim ve serverde cogu adam bana pet flame olurmu diyo ama olur ben denedim gördüm harika atack wariora bile dananıyorum yeterki oynamayı bil ve kesmeyi 2 sinin arasınbda 1 fark olur paper kolay yatar yaman cakar ama ben zor yatarım yaman cakarım bu bana mahsus ben 2 sinide yapab,liyorum lag olmadıgı bi gunde 2-3 k np kasıyorum[signature][hline]
Server :Xign ..................Server :Xign
NicK :volkann..................NicK :Tr_Last_War
CLaN :ßlack....................CLaN :ßlack
Nation :EL Morad.............Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master........LvL :62 Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...