Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dostuma

Mix

Öne çıkan mesajlar

Bir dostuma,

Birşeyi kaybetme korkusuyla; korkutucu bir rüyanın, mide kramplarına dönüşmesiyle; kalbindeki sevginin söndüğü yanılgısıyla yaşanan bir iç kanamayla; çiçeklerin soldugu gibi solan bir ruh tarafından yazılmış satırlar bunlar.

Bizim önümüzde cok zaman var. birlikte alacağımız çok yol var. Beraber uyanacağımız çok rüya ve kabus var. sonsuzlugun sonuna kadar bir çok şey daha var işte...

Kalbin çelik bir kalıpta sıkışmış gibi bedenine soğuk kan pompalarken gözyaşıyla yuvarlanan kelimelerin boğuk yankıları...

Sevindigimde eskisinden cok daha mutluyum sayende. Ve üzüldügümde çok daha yüksekten düşüyorum artık.

Hiç kimse hissetmedi beni, senin kadar.
Hiç kimse keşfetmedi içimi, senin kadar.
Kimse, hiç kimse, dokunmadı ruhuma senin kadar.
Ve hiç kimse umursamadı, senin gibi yeteri kadar...

Lütfen beni yalnız bırakma.
Soğuk ve güneşsiz bir çöl gibiyim, yoksan yanımda
Kaybettigimiz zamanın önemi yok bu zamanlarda.
Hiç bir şeyin önemi yok aslında.
Yada, "hiçbirşey" kalıyor bir çok şey bana, senin yanında...

Beni öldüren yaşamı sevmeyi, katilim olan zamanı iyi geçirmeyi, bana mutlu olmayı öğreten aşık oldugum ve hep öyle kalacak olan 2 insandan birine...

[Bu mesaj Mix tarafından 09 Haziran 2005 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Uhuhu bunu okurken ben ağlamayayımda kimler ağlasın :( Ya sen neden bu kdr güzel yazılar yazıosun?Hayatımda okuduğum en güzel yazıydı desem yeridir.Aklıma çok ama çok sevdiğim bi dostum geldi nedense...keşke bende bu kdr yetenekli olsaydımda o dostuma ben yazdım diyerek bu yazıyı ona verebilseydim...Ama bu yazın bana hayatımdaki en değerli en iyi en muhteşem dostumun değerini birkez daha hatırlattı...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...