Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Las vegas

Disappear

Öne çıkan mesajlar

baya güzel bi bölümdü iyi yaptılar kapanışı da ben de hakkaten danny nin dönüceğini düşünmüyorum. "big ed" bile ağladığına göre...

cnbc-e de ikinci sezonu yayımlamama kararıyla büyük hata etti, çok iyi oturmuştu dizi, belli sayıda bi izleyici kitlesine ulaşmıştı. hakkaten çok üzüldüm yeni sezonda gösterilmiceğine[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aeris-, 02 Şubat 2005 23:26 tarihinde demiş ki:
Sıralama yapmak biraz zor gerçekten :)
Nessanın kendine özgü bir havası var.
Delinda sarışın (ben sarışıncıyım)
Sam ise çok seksi.
Mary ise hiçbir şey. Sadece o balon gibi göğüslerini gösteriyor. Başka bir olayı yok.

aynen katıldıım bi sıralama yapmıs aeris :) bnde sarısıncıyımdır[signature][hline]ilex globus... gustus abs æther.. amen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truwan, 09 Şubat 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
2. sezon önümüzdeki sonbahar gene cnbc-e de verielcekmiş duyduğuma göre.

e zaten reklamlarda dedi sonbahara kadar kapanıyo montecino dye:D bu arada danny kesin felluce'ye falan gitmiştir kesin ed ağlıyacaktı öğrendiğinde:D[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız son 2-3 haftadır CNBC-E'de bir dramdır gidiyor.
Önce Scrubs'ta Ben öldü.
Sonra O.C'de Anna gitti.
Las Vegas zaten toptan gitti.

ER ve Boston Public her hafta ayrı bir dram zaten (Boston Public'i izlemiyorum gerçi.)[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

MrBomb dogru söylemiş sanırım öyle üzücü biryere gitti..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...