Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ilginç Bi Yöntem...

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Bu yöntemi az önce buldum.Baterilerini çalabildiğim bi şarkı.Şimdi ilk önce hızlı hızlı dinleyip sindirin ve biraz ayak uydurmaya çalışın şarkıya... sonra normalini dinleyin ve çalın bakalım ;) cok rahat geliyor ya şarkıyı çalmak.Gerçekten çok güzel bi yöntem bence, butun çalcağınız şarkılarda kesinlikle deneyin veriminiz %200 artacaktır eminim...[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfaları
Sosyal ağlarda paylaş

birazda ders çalışma yöntemleri üzerine çalışsa kim bilir neler başarıcak ama...tipik türk işte...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide ben bateriyi bıraktım. aeuh Bass a geçecem... hala geçecem... :) bu ay sanırım alıyorum annem işe girdi.Maddi durum biraz düzeldi hiç değilse evde artık yiyecek var.Klasik gitar var bende ve elektro gitarlarını çalamadığım şarkları dediğim yöntemle ile gayet rahat çalabiliyorum kesinlikle denemelisiniz...[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfaları
Sosyal ağlarda paylaş

kimmiş o kasdavdan 1 gün önce benim yerimi aldığı için hunharca parmakları kırılacak olan talihsiz arkadaş?[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...