Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merak edilen bazi itemlar nerenin drop u cevaplayin masterlar pls :)?

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

1-Bellum badonis set
2-maul of gwyndawg ve manestry
3-sword of dusk-sword of dawn
4-sworn knight set
5-excalibur*copysi flan*
6-edge of tarasque deeeermisim :P

mumkunse kimden dusuo bu itemlar :)

*14 saat adonis heck i kesersen beyni sulanir insanin bu bole biliiineee*[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 31 Mayıs 2005 04:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zaman oldu ama hatirladigim kadariyla soyleyeyim..
1. Bellum Inferno'daki incernatorun etrafindaki bazi yaratiklardan dusuyordu (isimlerini unuttum), dryad ve dragonlarin hemen yanindakiler.
2. Maul Inferno incin sol tarafindaki heckler bosstandi, Ithaki sanirim ismi.
3. SoD 2 parca halinde dusuyordu, bir parcasi pandedeki devasa notum scourgedan (ismini unuttum), sapida beastden dusuyor.
4. Knight set inferno templelardaki bosslardan dusuyordu.
5. Excalibur Merlin dusuren dragonlarin birinden dusuyordu sanirim, Atsuks olabilir ismi.
6. Eskiden dusmuyordu EoT :P simdi fixledilerse bilmem.[signature][hline]Chrysaor - 60 Paladin - US Stormrage [Retired]
Golestandt - Godfather - 215 [Retired]
Soidia - Saint - 205 [Retired]
Chrysaor - The Man - 200 [Retired]

[Bu mesaj Chrysaor tarafından 31 Mayıs 2005 15:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pfft gole birak gel diger aptal oyunlari :p
WoW neymis
neyse eklemeler yapiim, Sword of Duskun ilk parcasi The Night Hearthdan dusuyor, hiltide The Beast den,

Excalibur ose Tuq'usk dan dusuyor Inferno Dragon dyna
AO Pocket Adresinde Inferno dynalari ve ne dusurduklerine dair bilgi var

Ve EoT artik dusuyor Tarasque den ama hala rare ama eskisi kadar degil
Sosyal ağlarda paylaş

eee Grudge cim sen sword of dusk diodun.....The beast i tanklayacak en yakinlardaki kisi benimde bende babayi tanklarim beast i :) *neyse artik inferno ya gecince belki asar cosarim o zman sana bi guzellik yapariz ;)*[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben lvl 175 olunca ufaktan ortamlara akmayi planliyom. once biraz ai raid lazim ama. hala bi comm relay alamadim. fuzzy hood ve bi tane daha biotech ring lazim ayrica, ki 175 olunca CR(mi ne o iste onu) selfcast edebileyim. (ayrica param olursa prof. jones west de alacam :p)

175 de azure pesine düsecem. sonra raidleri takibedip isim neyin yapacam (hollow island, DAV, tarrasque falan) :p

onu da soriim. kimle konusulur bunun icin ? raidlerin organize edildigi bi site neyin var midir? omni ya da clan olmak farkeder mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invulon, 01 Haziran 2005 05:21 tarihinde demiş ki:
WoW neymis

Gecen 30 gun beles ayigina girdim 1-2 kere, tell attim sana ses gelmedi :p WoWi birakali da cok oldu. :)
Girdigimde AI sehirlerine baktim, sehir bos olmasina ragmen acaip takilma yapiyordu. Geforce 6800 ile nerdeyse 0.1 fps aliyodum, hep oleyse durum cok vahim, adamlarin yeni grafik motoru cikarmasi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invulon, 01 Haziran 2005 05:21 tarihinde demiş ki:
WoW neymis
neyse eklemeler yapiim, Sword of Duskun ilk parcasi The Night Hearthdan dusuyor, hiltide The Beast den,

Excalibur ose Tuq'usk dan dusuyor Inferno Dragon dyna
AO Pocket Adresinde Inferno dynalari ve ne dusurduklerine dair bilgi var

Ve EoT artik dusuyor Tarasque den ama hala rare ama eskisi kadar degil

ya hala devam edio musun sen bu oyunu oynamaya ahahaha beleş olmadi mi bu oyun heha[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...