Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GM Skilleri

gozupek

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar,

Ben ares de 60 level ice/flame elmorad mageim.Dün akşam arch mage drake gidip(Raiba'da) gm skillerimi açtırmak istedim.I want choose my specialty skills seçtim.Sonra ı am ready bilmem ne denen yeri tıklatım.Mage gerekli malzemelerin hepsi tam olmasına rağmen GM skillerimi açtıramadım.Bu konuda bilgisi olan varmı acaba.....Seçeneklerden hangilerini tercih edeceğim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

GM skilleri derken master skillden bahsediyorsun sanırım. O master skill i yaptığın npclerde istedikleri malzemeler eksik olarak verilmişti yanlış hatırlamıyorsam.Sorun ondan kaynaklanabilir.Fakat mage olmadıgımdan daha fazla bu konu uzerine bilgim yok[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşım aynı şeyden bahsediyoruz.Cevabın için teş.

Ben master skilleri için (mage için)Kekuri Ring, 50 Gavolt Wings, Cursed Bone, Feather of Harpy Queen, 10 Blood of Glyptodont, 10 Crystal, 10 Opal ve 10 Crude Sapphire topladım.Bir arkadaşım zombi gözü de var dedi ama ben hiçbir yerde böyle birşey olduğunu görmedim.Bileniniz varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Take a Kekuri Ring, 50 Gavolt Wings, a Cursed Bone, a Feather of Harpy Queen, 10 Blood of Glyptodont, 10 Crystals, 10 Opals, and 10 Crude Sapphires to Arch Mage Drake and he’ll let you choose your Master Specialty Skills. You can find him in Linate Village for Karus or Raiba Village in El Morad.

böyle olması lazım ama sen zaten toplamışsın[signature][hline]Name: Archy_Firestorm | Buffy_Firestorm
LvL: 4x | 3x
Class: Rogue-Assassin | Buffer Priest
Race: El Morad | El Morad
Clan:The_Others² | -
National Point: 1xxx | 100
Server: Ares | Ares

[Bu mesaj rockncoke tarafından 07 Haziran 2005 10:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fire mage damage konusunda iyidir ama solo assasin alabilmesi için yüksek defans ve hp ye sahip olması gerekir buda çok ciddi uniqe itemlara sahip olmasını gerektirir .Yüksek np sahibi paper magelerin nerdeyse hepsinde DD 25 1. level helmet , lycaon staff +6 +7 yada wizard +7 +8,full +7 hp bonus set vardır bunların üstüne: mümkünse amulet of goddes yada elemental pendant ,dual ROL ve belkide en önemlisi iron belt yada glass belt .Bu saydığım itemlar şarttır demiyorum ama cz de sürekli town çekmek istemiyorsan bu itemlara ulaşmaya çalışmalısın diyorum .Ha bunlarsız np yapılmazmı tabiki yapılır ama Assasinlerin en sevdikleri hedefler Paper magelerdir .Spike yemeden townda bile 5 dakika geçiremezsin :)[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Server:Beramus
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:20xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ben öle bi tane cok saglam mage biliyorm oda Tasker diezde.Adam felaket bişe 1 kere 1 60assas elinde dula shard clandan bide bnm paper bowlada kapıstık alamadık adamı.Adam kaçmadı daldı aramıza:S felaket bişeydi[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Server:beramus
LvL:6xxx paladin
class:healer/holy
Clan:Payback
####NOTICE :CAREFUL Und3rt4k3rs is here####
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...