Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu nasıl savaş ?_?

marksman

Öne çıkan mesajlar

herkese merabalar adımın yanındaki kırmızı balondanda yeni üye olduğum anlaşılıyor heralde.neyse ben konuya geleyim.kallugada haungalarla boğuşurken birden millete bi hareketlilik başladı noluyor dedim savaş çımış felan dediler.önceden giden biri kısaca anlattı tabii duyunca koştuk particenek.ilk önce lunardaki kapıda bi kuyruk bi kuyruk noluyo dedim adamlar kapı sıkıştı felan dediler noluyoz felan neyse.cümbür cemaat daldık.üsttende el moradlar karusları bastı yazısını görünce. bi de ordaki kapının önündeki kalabalığı hepimiz savaş baltalarımızı çıkardık ama benim gibi daha önce savaşa katılmayanlar hepimiz kafa kafaya dalacaz sndık ama çuvalladık ilk önce 100 lerce kişinin gittiği yere doğru koşmaya başladık swifft diye bağıranlşarr allah allah diye bağıranlar neysee geldik karusların kalesine bi de ortadaki taştan tp olacakmışız bi baktım guardlar birbiri ardına yatırmaya başladı bizimkileri heralde guardlarda cücük oldumuzu anlamış bırakın wurmayı bakmıyolar bile sürtünerek geçiyoruz neyse bi 3 kere öldükten sonra bi türk cen -gaverin fedakarlığıyla tp olduk.adam lvli 61 bütün guardlara provake yaptı hepsi bunun arkasına düştü tabi bizim cengaverde arkasına bakmadan kaçıyor :P neyse.orda millet tolanmış mahşer yeri gibi
ee olum noldu ya felan ne yapıoz millet sadece duruyor baba.lan bi baktım 10 bilemedin 15 karus çevremizde toplanmışlar ve tahmnen lvlleri en az 60 o bizim gruptan çıkanı yatırıyrlar.bende fitil oldum.üsttende hayden bire türk evlattları yazısını görünmce 40 kişilik lvlleri 35.45 arasında değişim bizim orgaanize ettiğimiz ekip bi daldık ki sormayın.dağdan taştan 6 kayıp vererek onların kalesine ulaştık bi baktım baya bi karus bizi karşıladı ve 2 novayla team kill olduk :))ama o atağımızı gören lvl 60 üstü el moradlar bizim ezilmemizi gururuna yedirememiş heeyyyt ulen diyerek arkamızdan gelmişler onlarda yolda yolakta ne kadar karush war temizlemişler ondan sonraki gelişimizde yine kaleye ulaştık ama saat biraz geç olmuştu ben çıktım.addamlar orda muhabbet ediyor bazıları staff bazıları kılış edavat satıyor.adamın lvli 64 o da mana healing satıyor baba 50. 55 kişi dışında millet niye gelmiş anlamadım ama çok eğlenceliydi.bide benim lvlim 44 veint.cafeden oynuyorum sizce bu durum daha ne kadar sürer int. cafede lvl 60 olunurmu ama yaza bi bilgisayar alıcam abi taktım bu knight onlineye :?P zahmet edip bunca yazıyı okuyup çüşş lan ne cücükmüş ammada yazmış diyenlere şimdiden teşekkürler.bana yardımcı olup lvl kasmama yardımcı olabileceklere her zaman kapımız açıktır :) saygı ve sevgilerimle
Sosyal ağlarda paylaş

BU OYUN COK GUZEL BEN DAHA lvl25falanim yeni basladim ama ben de sole bi 50-60 olam bodoslama dalcam[signature][hline]Do you belive in fate
İ belive
And i belive that i will be a Master Jedi likeYoda
İ belive i have force in me but i can't use it
When you see the light in the future there will be a jedi and that jedi will be me
And never turn your lights of that is the way that goes to the dark side.
Sosyal ağlarda paylaş

marksman valla döktürmüşsün...

Zevkle sonuna kadar okudum ve anlatım tarzına bayıldım :)

Ama siz adi Human'lar (kızmayın adi dediğime :) ) Ares'de hep Breth'imizi basıyosunuz ve ben sinir oluyorum :P tek bişi yapamam ama yinede korkulu anlar yaşatıcam sizlere... Bekleyin anacımmmmm :D[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Mage/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 59
Sosyal ağlarda paylaş

said:
serdary76, 08 Haziran 2005 11:38 tarihinde demiş ki:
marksman valla döktürmüşsün...

Zevkle sonuna kadar okudum ve anlatım tarzına bayıldım :)

Ama siz adi Human'lar (kızmayın adi dediğime :) ) Ares'de hep Breth'imizi basıyosunuz ve ben sinir oluyorum :P tek bişi yapamam ama yinede korkulu anlar yaşatıcam sizlere... Bekleyin anacımmmmm :D

*!Dreams..........*[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Anılar..... :/
Sosyal ağlarda paylaş

:) Çok samimi yazmışsın. Güzel olmuş. ben de bi zamanlar böyle koşuşturuyodum ortalıklarda. Invasion'a gelirdi Karus, üzerimde half- plate goblin le, bi seferde 4-5 kişiyi yarına elemanların üzerine korkusuzca giderdik. Sonra NP'miz biterdi exp kaybetmeye başlardık :D

Şimdi beni kovalıyor half plate goblin giyen arkadaşlar.. Malesef NP leri kalmadı ve Exp kaybetmeye başladılar :/[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Suna inaniyorum. aresteki Town olsun Knightlar Olsun clan Olarak Savasa Katilmiyorlar. Geçen Gün Towndan- DRt den Elemanlar Gelmis, adamlar Çok iyi organize ettiler walla. savasi hemen kazanmistik. ama gözlemledigim kadari ile çogu zaman karus un iyi clanlari savasa katilmiyorlar. sebebi sizce ne olabilir. Yoqsa El Morad lilar parami yediriolar Gelmeyiin die. her savasta 100m veriolarmis gibi mesela :D
Sosyal ağlarda paylaş

Orcların boost olmadan kazanabilecekleri tek savaş, gece yapılan savaşlar. Ama görüyorum ki onda bile boost olabiliyor.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gift15h, 08 Haziran 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
Ben Suna inaniyorum. aresteki Town olsun Knightlar Olsun clan Olarak Savasa Katilmiyorlar. Geçen Gün Towndan- DRt den Elemanlar Gelmis, adamlar Çok iyi organize ettiler walla. savasi hemen kazanmistik. ama gözlemledigim kadari ile çogu zaman karus un iyi clanlari savasa katilmiyorlar. sebebi sizce ne olabilir. Yoqsa El Morad lilar parami yediriolar Gelmeyiin die. her savasta 100m veriolarmis gibi mesela :D

bunun sebebi town,eternal vedrt elemnlarının çoğunun amerikalı ve saat farkının çok olmasından kaynaklanıyor...:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...