Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te 36 tane mi Pelerin Clan var ?

_Eddie_

Öne çıkan mesajlar

Allyler ile birlikte 36 dan fazla...

Bi ara bi başlıkta hesaplamış yazmıştım ama şimdi hatırlamıyorum..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

o civarda olay basit savaşa girmiyosun bekliyosun istilayı totti_gear abi keeperin tottine .......... sonra gidiyosun istilaya yine bekliyosun heryer orc haber geliyor breth is down gidiyosun birilerini takip ederek giriyosun içeri bakıyosun kristal yatıyosun hemen altına yanına taş almicaksın ama resslerler felan çok değil savaş başı 1k np alsan 30 kişilk clanla bir savaşta 30k np eder hafatada 2 savaşa girsen al sana 60 k np
3 hafta sonra en geç 1 ay sonra pelerin sahibisin centauru herkes kesiyor gidiyosun clanca herkes 5 kere yatıyor alıyosun brain key i al sana 36 tane pelerinli clan aresde çoğuda human.....[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Anılar..... :/
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Haziran 2005 18:21 tarihinde demiş ki:
o civarda olay basit savaşa girmiyosun bekliyosun istilayı totti_gear abi keeperin tottine .......... sonra gidiyosun istilaya yine bekliyosun heryer orc haber geliyor breth is down gidiyosun birilerini takip ederek giriyosun içeri bakıyosun kristal yatıyosun hemen altına yanına taş almicaksın ama resslerler felan çok değil savaş başı 1k np alsan 30 kişilk clanla bir savaşta 30k np eder hafatada 2 savaşa girsen al sana 60 k np
3 hafta sonra en geç 1 ay sonra pelerin sahibisin centauru herkes kesiyor gidiyosun clanca herkes 5 kere yatıyor alıyosun brain key i al sana 36 tane pelerinli clan aresde çoğuda human.....

:tup:

Anlayana Onur'um.. Anlarlarsa :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bu işe hafiften kıl kapıyorum.. millet istilada alıyor NP leri, sonra 15k np var 25k NP var diye dolaşıyorlar...

Ondan sonra CZ ye çıkınca çizilip geri veriyorlar NPleri :D[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

burial abi orclar anlayamadı daha nasıl pk yapılcağını insanlarda partysiz player çok azken orclarda kimse partye girmio istersen np rankinge a bak orcların en aşşasındaki kişinin npsi insanlarınki en az npli kişininkinden daha az yaklaşık bi 5 k kadardı en son ama en baştakiler orclarda 1. de daha çok np var insanlarınkinden, bu da czde herkesin kendi kafasına göre takılmasından kaynaklanıo orclarda orcdakilerin nplerinin 1 ~2 kişide toplanması knight clan olması olasılığını azaltıyo pk konusunda insanları kıskanmıom desen yalan olur[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Narrenturm
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 08 Haziran 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
burial abi orclar anlayamadı daha nasıl pk yapılcağını insanlarda partysiz player çok azken orclarda kimse partye girmio istersen np rankinge a bak orcların en aşşasındaki kişinin npsi insanlarınki en az npli kişininkinden daha az yaklaşık bi 5 k kadardı en son ama en baştakiler orclarda 1. de daha çok np var insanlarınkinden, bu da czde herkesin kendi kafasına göre takılmasından kaynaklanıo orclarda orcdakilerin nplerinin 1 ~2 kişide toplanması knight clan olması olasılığını azaltıyo pk konusunda insanları kıskanmıom desen yalan olur

Bence öle değil abi olay savaş kazanmayla ilgili o 36 tane pelerinli clanın kaç tanesi cz de pk yapıyor 6 belki 7 max 8 olsun gerisi nerde ..........Orclar savaş kazanmıyor eskiden böyle değildi town clanı girerdi siler süpürürdü ama human oyuncu fazla ve lvl arttıkça savaşlarda üstünlükte arttı orcların npsinin az olmasının sebebi bu bence.......[signature][hline]Nation :was EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 08 Haziran 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
bende onu diom town clanı dedin... hani dierleri?

Marlon eskiden orc larda town vardı diğeri yoktu o kadar.....
Humanların sayısı yine fazlaydı ama yüksek lvl azdı,zamanlar lvl ler arttı insanlar üstünlük göstermeye başladı ,yada şöyle diyelim eskiden sadece town clanı üyeleri dupe yapıyordu son dönemde herkes yaptı :-P[signature][hline]Nation :was EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 08 Haziran 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
Eternal_knights derim başka bişi demem...

Adamlar gerçekten PK party kuruyor..

Kaç defa bizi town'da esir ettiklerini hatırlıyorum.

Eskiden ümit sen elinde sikko bir silahla gezerken EK mı vardı?[signature][hline]Nation :was EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Haziran 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
said:

Eskiden ümit sen elinde sikko bir silahla gezerken EK mı vardı?

anlamadım ne demek istediğini...[signature][hline]Nation: El MORAD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 08 Haziran 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
said:
BuRiAL_TR, 08 Haziran 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
said:

Eskiden ümit sen elinde sikko bir silahla gezerken EK mı vardı?

anlamadım ne demek istediğini...

Abi çok eski dönemde EK vardı ama TOWN rulezdi onu kast ettim postları oku lam :-P[signature][hline]Nation :was EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Ama ben şimdiki zamandan bahsediyorum. Town clanının kötü olduğunu söylemedim zaten. Yalnızca EK bir takım halinde ilerliyor. kocaman bi tank düşün, geçtiği yeri dağıtıyor, base'e kadar geliyor. İçeri giriyor... 15 dakika boyunca oturuyor.[signature][hline]Nation: El MORAD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Haziran 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 08 Haziran 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
burial abi orclar anlayamadı daha nasıl pk yapılcağını insanlarda partysiz player çok azken orclarda kimse partye girmio istersen np rankinge a bak orcların en aşşasındaki kişinin npsi insanlarınki en az npli kişininkinden daha az yaklaşık bi 5 k kadardı en son ama en baştakiler orclarda 1. de daha çok np var insanlarınkinden, bu da czde herkesin kendi kafasına göre takılmasından kaynaklanıo orclarda orcdakilerin nplerinin 1 ~2 kişide toplanması knight clan olması olasılığını azaltıyo pk konusunda insanları kıskanmıom desen yalan olur

Bence öle değil abi olay savaş kazanmayla ilgili o 36 tane pelerinli clanın kaç tanesi cz de pk yapıyor 6 belki 7 max 8 olsun gerisi nerde ..........Orclar savaş kazanmıyor eskiden böyle değildi town clanı girerdi siler süpürürdü ama human oyuncu fazla ve lvl arttıkça savaşlarda üstünlükte arttı orcların npsinin az olmasının sebebi bu bence.......

Ah ümit ah uyu biraz :-)[signature][hline]Nation :was EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bütün kaliteli insanlar beramus a geçti :) (sözüm meclisten dışarı).

beramus ta 17 clan var şimdiden.. 5-6 clan da sırada bekliyo[signature][hline]Name: CaNNi ------------ AbuzErliBaklava
lvl: 55++----------------- 33
Class: Rogue-Assassin-- paper mage
Race: El Morad---------- el morad
Server: Beramus---------beramus
Sosyal ağlarda paylaş

belkide bütün duperlar demeliydin
skillden çok artık item öne çıktı
ben masum insanlar vardır diyorum görüyorum adamları sblerle estlandda dolaşan tipler. işte onlar dupe yapmamıştır geriye kalan bütün pelerinli clanlar her zmn kapılarda doluşmuş oluyorlar dupe olayının bir kısmını bilen anlar ama olayın artık yapılmadığını duydum, iyi olmuş yapanlara küfür edenler haklıar(arada bende kaynasamda :P)
dupe yapmayın yapınca bi süre sonra oyundan acaip soğuyorsunuz benden tavsiye[signature][hline]kO yoQ artıK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...