Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Şebnem Ferah::

AshK

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza ama olsun eminim kısa bir sürede sizler gibi bende çok aktif olucam.. ben çok hasta bir şebo hayranıyım. o yüzden bu başlığı açtım. eminim sizlerde bu kadını yani Türkiye' nin en iyi rockcı kadınını seviyosunuzdur.

ben onu anlatmıyorum sadece yaşıyoruz. ama sizlerinden görüşlerinizi merak ediyorum.. buyrun bakalım. bu arada yeni fan sitemizide açtık desteklerinizi bekliyoruz. bknz imza:)[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

euehuehe süper yaa.. ama ben bişi anlamadım ki yeniyim burda balon sönerse ne oluyooo???

ala ala peki sen nasıl arıyosun ben direk başlığa Şebnem Ferah diorum daha sonra aşağıyada şebnem ferah diorum ama olmuyo özürlüyüm galiba.....:)[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

çok teşekkür ederim sizlere artık yavaş yavaş örenicez.... şimdi ben yeni gelenlere başlık açimmi yoksa direk bi başlığa yazimmi???[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

saol... ama konuyu dağıttık demi. biz şeboya geri dönelim.

son albümünde ciddi anlamda sizce rock tan uzaklaşmış mı buldunuz yoksa artık olgun bir kadın havasımı verdi sizce???[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

yaa son albümden 3 şarkı ciddi anlamda onun müzik kriterlerine uymuş gbi geldi...

1-mayın tarlası
2-ben şarkımı söylerken
3-çsokra

diğerleri eh işte ama yeni albüm bomba gibi geliyo haberleri aldım.....[signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

ARkadaş hoş gelmiş. siteyide güzel yapmışsınız yani tebrik ediyorum. Arkadaşlarında belirttiği üzere bir çok başlık bulmak mümkün şebnem ferahla alakalı ama neden bir başkası açılmasınki :=) oda ayrı. ama genelde yeni bir başlık açılcaksa yeni konular içermesini temenni ediyoruz biz. kolay gelsin. tekrar hoşgeldin.
(bkz: yurdumdaki akrostiş manyaklığı)
[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.

[Bu mesaj Numb tarafından 30 Ocak 2005 15:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiona, 30 Ocak 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
şebnem ferah çok ii müzik yapıyo sesine sağlık:)

aynen
amma son albümü sewmiom orasi ayri mesele.
"kadin" ve "artik kisa cümleler kuruyorum" gibisi cikmaz[signature][hline]pati pati resim =op

sende yaz yaz yaz =oP

Death bless me with you...
Won't you die tonight for Love?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fordcus, 30 Ocak 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
Çok iyi müzik yapıyordu.

çok göreceli bir kavram olduğu için senide haklı buluyorum belki son albümde istediğini bulamadın ama bu demek değilki artık yapamıyor. bence yeni albümü bekle ve sonra tekrar konuşalım..

bu arada arkadaşlar göstermiş olduğunuz sıcak ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederim.

arkadaşım ama ben resini yine göremedim yaa:([signature][hline]Türkiye' nin En Genç Şebnem Ferah Fan Sitesi

www.SebnemFerah.biz

Herşey Şebo İçin.....
Sosyal ağlarda paylaş

Şebo hep iyi,Hele hele turku soyledıgı zaman aglatıyor adamı.Yalnız dıkkat ettınızmı bılmıyorum her albumunde saçma sapan "hey hey dunya ne guzel hey hey" gibisinden bi şarkı oluyor.Yani bu kadın bu sesle oynak şarkı soyleyemezki;Küçük kurbagayı bıle soylese duygulanırım ben.[signature][hline]Chemical, 25 Ocak 2005 14:39 tarihinde demiş ki:
en süperi şeydir
uçan balona uzuuun bi patlayıcı fitili bağlıyorsun taşıyacağı kadar (kapsülü da olucak) yakıyosun bırakıyosun uçuyo
en tepede kapsülü patlıyo süper oluyo
ayrıca karanlık ama kalabalık bi yerde olursan ufo sanıyor herkez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...