Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu an oyuna girebilen varmı???

dexter

Öne çıkan mesajlar

aynı halt bende de olmaya bashladı.takılıyor uzun sure sonrasında bir pop-up window cıkıyor hicbirsey yazmayan ve sadece ok butonu olan.ben yine bi support un basının etini yiyim.eger bir cozumu olan warsa yazsın lutfen..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 08 Haziran 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
Net kapaniyo olabilir. Önce neti dene sonra gir ko ya. Olmazsa arayüzden deneyin ama net arada gidiyo bende de, büyük ihtimal o yüzdendir.

gecen ki hardware sorunu olan sen diil din di mi :D

said:
Marl0_on, 08 Haziran 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
ule ben oyundayım :D

cıkayım deme sakın.sonra giremiosn bi daha :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 08 Haziran 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
said:
Quadrophenia, 08 Haziran 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
Net kapaniyo olabilir. Önce neti dene sonra gir ko ya. Olmazsa arayüzden deneyin ama net arada gidiyo bende de, büyük ihtimal o yüzdendir.

gecen ki hardware sorunu olan sen diil din di mi :D

Haha evt, ögreniyorum yavastan :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben duzeldi dedim baglandım dc oldum.we aynı hatayı werdi yine.son girisimlerimden sonra dellendim we oyunu kaldırdım.Su an kuruldu updatelerini yapıo..bu sekilde calısırsa haber weririm..

edit:
isin ilginci su an bizdeki dier makinadan arkadasım baglanıo.aynı ip aynı patch o girio ben giremiorm.sanırım hackshield in kıllıgı.hrrr
[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!

[Bu mesaj mrproblem tarafından 08 Haziran 2005 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadashlar tekrar kurdum oldu deneyin isterseniz ama bir on besh dakika falan suruoor updateleri tamamlamasıyla..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...