Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beatles

Beatlefan

Öne çıkan mesajlar

ben o dönemlerde,yani 60larda yaşamak için neler feda etmezdim.hele bir the beatles konseri izlemek,hayatımın olayı olurdu herhalde.benim fanatikliğim anlatılamayacak kadar aşmış durumda.60larda yaşamadım,ama yaşamasam da,ben bu gruba aşığım.
bir beatles konserini cd'den izlerken ağlamaklı olan hatta hüngür hüngür ağlayan çok insan yoktur herhalde.
kısacası demek istediğim,bir şeye aşık olmak için sanırım illa o dönemde yaşamaya gerek de yok gibi.
beatles benim hayatımın grubu,öyle işte:)[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

Beatles is gear!
Sosyal ağlarda paylaş

Beatles'ı tipik boy band'lerden sanan birilerini dahi tanıdım ben. Gerçi kafalarının etini yemek suretiyle ve her gün belirli aralıklarla Beatles'tan bahsedip Beatles dinleterek bu kişilerin fikirlerini değiştirebildiğimi tahmin ediyorum.
Bence müzik tarihini Beatles kadar sarsan herhangi bir müzisyen ya da grup yok.Tamam çok sevdiğim dinlediğim grup ve müzisyenler var ama,hçbiri Beatles'ın yaptığı etkiyi bana yapmıyor.
Burdan Beatles'ı bir zamanlar boy band sanan herkese selam ederim.[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

Beatles is gear!
Sosyal ağlarda paylaş

yoko ono'dan zaten nefret edenler mevcut(ben ben ben)
kendisine elime geçse boğazlayabileceğim kadar kinim vardır,bence kendileri john'un hayatının hatasıdır,lüzumsuz bi insandır,ve zavallı paul'e hala çok çektirmektedir.
ohhh rahatladım:)
beatles'ı dağılmasını hızlandıran iki temel etken vardır.
biri allen klein,diğeri yoko ono.
o yüzden kendilerinden ayrıca bir nefret etmekteyim.[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

Beatles is gear!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...