Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00b'lar

Lonely

Öne çıkan mesajlar

said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
ya xCharm yaptığın çok ayıp. n00blarında bi gururu var. Lütfen n00blara hakaret etme..

:D

HakLisin bu n00b'tan özür diLerim :D[signature][hline]Name : xCharm
Nation: Priest
Race : EL Morad
Job : Buffer/Heal
LvL : 62
cLan : w00tablouse
Server: ARES
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xcharm, 01 Haziran 2005 00:58 tarihinde demiş ki:
said:
fatihkaraca, 30 Mayıs 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
ya xCharm yaptığın çok ayıp. n00blarında bi gururu var. Lütfen n00blara hakaret etme..

:D

HakLisin bu n00b'tan özür diLerim :D

eheh simdi moradon'a gec ve 1-2 noob'a kucuk hediyeler ver :D[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
NP: 8XXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

bende az noob diilimdir hani. level kasmaya sinir olduğum için ve içimdede cz de terör estirme fikri olduğu için , char lvl 40 dedimi cz ye atarım kendimi . tabi malum sonra press ok ... bi ara orc lar soruyodu bugunkü kekliğimiz gelmedi hala np alamıyoruz diye :)
ben sürekli para biriktirip np alıp öldüğüm için eeheh[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

n00b war.nicki bu adamın.Gecen a17 de tanıshtım ghostlarda.Ventriloadan geyige girdik israilli,adıyla tezat olsa da ii bi eleman.Cogu kisi turklere kotu gozle baksa da kotulemeden adam gibi sohbeti olan her gordugunde selam veren biri. Turklere on yargıyla yaklasmayan elle sayılı yabancılardan biri. Bu acıdan buraya yazdım konuyla tezat olustursada..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bi noob daha var adı FATIH :D ( üzgünüm solicem ) :D
Bi gun bana noob dedi :) Lan noob kac oldun falan diye
Troll berserker kesiyolardi , oynamayi ogren derken baktim bayıLdı :D
hehehee kusura bakma Fatihcim :)[signature][hline]Name : xCharm
Nation: Priest
Race : EL Morad
Job : Buffer/Heal
LvL : 62
cLan : FiRe
Server: ARES
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 29 Mayıs 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Bu bölüme n00b olduğuna inandığınız arkadaşlarınızın nicklerini tamamen geyik amaçlı olarak serveri ve sebebi ile birlikte yazın. Bizde tanıyalım :D

Siftah benden..

Ares / Burial_Tr (Çünkü Cz de paso kesiolar :D )
KASIMPATI_MANYAĞI noob'tur abi.. Kesinlikle zaten şüpheleniyodum birkaç gündür.. kesin bu noob abi :D

[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : 1907
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 41+

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 03 Haziran 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
canabiss n00b ki ne n00b torment atmışlardı bana kesemedi kaçtı :D

canabiss deme ya wala o adamı kestikce kahkahadan oluyorum.Spike towna gelio, benim yuzumden adam bir level diil iki level dushtu.werdigi np ler de cabası.korkuorum adamın salaklıı yuzunden beni np transferi yapıo sanacaklar die.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xcharm, 04 Haziran 2005 21:52 tarihinde demiş ki:
Bi noob daha var adı FATIH :D ( üzgünüm solicem ) :D
Bi gun bana noob dedi :) Lan noob kac oldun falan diye
Troll berserker kesiyolardi , oynamayi ogren derken baktim bayıLdı :D
hehehee kusura bakma Fatihcim :)

azuzuzuzuzu.. Lam o sırada 10 kişiye laf yetiştiriodum :D

KaKSi, captain geliooooooooooooooooooooooooooooo

auzuzahahahababebebaebaebababezzbzbzbz :D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 06 Haziran 2005 03:07 tarihinde demiş ki:
said:
KaKsi, 05 Haziran 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
Hehe

Bobert diye Harungaya,
Samma diye DaarkMareye

Dalmaya çalışan da benim hadi bakalım :D

Evet geçenn savasta da ben yaptim orcun birine z r yapmak istedim arkamda da harunga varmis ona atak verdim hem stealth gitti hem hp ler :)

O deil harunga arkada ben önde 10 dakka tavaf etmiştik bowl u fatihlere baarıyodum şu harungayı keselim falan diye kimse tınlamıyodu :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703

[Bu mesaj KaKsi tarafından 06 Haziran 2005 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en noob adam benimdir efendim ares serverında zira buffer priest başına solo aposa kalkan tek adamımdır:D

klavyenin enter tuşu basmamış yazı yazıyorum sanırken bir de baktım apos dayının önünde çölün kumlarını sayıyorum:D

bide bizimkilerin dediğine göre yürüye yürüye gitmişim

ah zetro yaktın beni

z hedef seç e koş t yürü e koşmayı durdur r saldır o isimler kapansın :D[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür
Sosyal ağlarda paylaş

Biz bu akşam birkaç clan arkadaşıyla party kurduk.. Lvl lerde 40-50 arası.. Ben party liderine ne kescez diye sordum.. Adam bana Troll kesicez dedi.. eyw dedim.. Sonra bu arkadaş hızını alamadı herhalde Troll captain keselim dedi.. ben ohaaaaaaa dedim.. İçimizden birkaç kişiyi yatıracaktı biliyordum ve party de yatmayan 2 adam vardı 1'i ben diğeri de party'i kuran eleman. Diğerleri fos çıktı.. :D
Zaten Troll captain'i kesmemiz yalan olmasın tam 15 dakika sürdü.. Biz o sürede rahatlıkla clan görevini yapardık ve pelerin giyerdik... :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : TurkMasters
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...