Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civciv nasıl Pelerin giyer ya ?

SoLaReS

Öne çıkan mesajlar

yok kardeşim kusura bakma ben yolumda iyiyim. ustelik oyuncuda degilim sadece forumları felan gezerim arada.
senin gozune girmek gibi de bir niyetim yok. yazdıklarımı onyargısız okuyun yeter.

Son olarak arkandan bişiler yazıp da egonuzu tatmin edici seylerde yazmayın yola getirdim felan diye. yazıları guzelce okuyanlar anlıcaklar ne demek istedigimi

bu topice son yazımdı. hoscakalın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Doktorun_onerisi, 08 Haziran 2005 12:30 tarihinde demiş ki:
EXAA senin sorunun ne anlamadım adamlar baska seyler yazıyolar sen Turkmasters kIzIn1i hemen atlıyosun her foruma her topice. Kurtul baskaları ile uurasmaktan asil n00b luk bu kendi isine bak oyununu oyna. Cok biliyosanız plrty plzz demekten kurtulun yada kufur etmekten felan. kısacası buyuyun biraz.

Gördüğüm iki başlıktada bu şahsı savunmaya yönelik girişimlerinden dolayı, olayları toz pembe bir gözle gördüğünü yada yardakçı olduğunu veyahutta zatışerifenin kendisi olduğunu ehemniyetle düşünür dururum.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Doktorun_onerisi, 08 Haziran 2005 12:30 tarihinde demiş ki:
EXAA senin sorunun ne anlamadım adamlar baska seyler yazıyolar sen Turkmasters kIzIn1i hemen atlıyosun her foruma her topice. Kurtul baskaları ile uurasmaktan asil n00b luk bu kendi isine bak oyununu oyna. Cok biliyosanız plrty plzz demekten kurtulun yada kufur etmekten felan. kısacası buyuyun biraz.
burdaki insanlara yapıcı olun deyip kendiniz sizprty plız cisiniz küfürcüsünüzden başka bişey diemiosunuz (ki yalan burdaki kimse öle partye alınmadığı için küfretcek tipler deiller) önce siz yapıcı olun sonra bizden yapıcılık bekleyin...[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Narrenturm
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...