Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combo`mu? Makro`mu?

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Abi krize girdim walla sabah destursuz açılışı bu topicte yaptım...

http://forum.paticik.com/view.php?id=121157[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

o konuyu ben de simdi gordum artık ewe gidene kadar guler dururm yolda,bu deli nie guluo bole derler..
bu arada son olaylar dedigi pazar gunku olaylar sa ve de 5 gun icinde orda level 60 char yaptıysa o adam "helal" diorum :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Ehuehuahuehau:D:D:D:D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Lag yoktu ama gayet rahat Apo kesiyoduk...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

sölemiştim bi daha söliyim unique clanında her bi halt var assında clan demiyelimde bu ringwraith sinbarrier niro_0 diggel..
filan arkadaş gerçek hattada kendi aralarında çeviriolar işleri işte bence bi kaç arkadaşım var o clan da bişeyden habersiz ama o clanın başlarında her türlü hile var[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:RivaL
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 03 Haziran 2005 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 03 Haziran 2005 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bende bu akşam yedim 4'lü kombo mu artık makro mu bilemem... valla adam bana 1 koydu 4 vuruş göründü.... şerefsiz nasıl yapıyo bunu ya.. Herhangi bir siteden felan mı yüklemiş nedir ... :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : 1907
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 41+

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kesiyosun seeen?[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi orda ne macro ne combo war
arada pot basmısın
eğer o adam combo kullansa
sana wurduğunu we öldüğünü bile anlamazdın
we pressk
adam hakkıyla sermiş sen:D:D:D:D:D[signature][hline]Name........[::Zuxxi::]
Server.......Ares
Jop...........[Paladin][Debuffer]
LvL...........62
Clan..........Ins0mnIa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 04 Haziran 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
Ne kesiyosun seeen?

Ilk sayfadaki SS teki isimlere bak.. ok ?
ne kestigimi anlarsin .. ( arkadasiminkinden yazdim msji)
Nickim Schweeppes karizma yapalim diye değil makara olsun diye dedik.. Bobert 'im diyen yok a.q[signature][hline]Name : xCharm
Nation: Priest
Race : EL Morad
Job : Buffer/Heal
LvL : 62
cLan : FiRe
Server: ARES

[Bu mesaj xcharm tarafından 04 Haziran 2005 21:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 04 Haziran 2005 02:00 tarihinde demiş ki:
abi ya ne diim bilmiom sıkıldım bu combo dur dupe dir carttır currrtur soğuttular oyundan

Sizin o Boberti varya öle bi kescem ki birgün bir daha ayağa kalkamayacak namıssız... 4'lü combo yu sorcam ona gün gelecek sabırla beklicem haberi olsun..... o çaktığı 4'lü kombo yu ona monte etcem... Bişi deil adm nickini deiştirmek zorunda kalcak... Decombo_Bobert :D[signature][hline]Nick : SoLaReS

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DifferentOne, 05 Haziran 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
Muhaha :D
Sen Bobert'i ye gel sona beni ye.
Sen ilerlerken zaman onun için duruo sanma.
Arkadaşımın warioru ile oynerken cz de bi kac humanın baskınına uğradım.
bobert de yanımda idi. Ben bi kısmı ile urasıom oda dierleri ile yanyanayız.
o Zorlukta kalkıo bide bana minor healing verio ve canımı full yapıo.
şaştım kaldım orda dondum human muman kalmadı :D

Len zırtolar delikanlı gibi savaşmıyosunuz ki siz gidip sitelerden combo,makro çalıyonuz... debuff hadi neyse.. Biraz delikanlı gibi savaşın öle hile ile deil kardeş... Bobert'i benim arkadaşım 6-7 kere yatırdı sen ne zaman yanındaydın ben seni görmedim hiç bobertin yanında ? yoksa sen Bobert le birlikte jayal felan mı kuruyonuz...Allah bilir siz beraber yatıyonuz dur he :D[signature][hline]Nick : SoLaReS

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zuxxi, 04 Haziran 2005 13:26 tarihinde demiş ki:
abi orda ne macro ne combo war
arada pot basmısın
eğer o adam combo kullansa
sana wurduğunu we öldüğünü bile anlamazdın
we pressk
adam hakkıyla sermiş sen:D:D:D:D:D

Pot basmadım stun yemişim nası basıcam :) Ezik bi priest bana heal basmıştır :P[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

solares denen düdük makarnası yanımdan oynuyor. Savaşa giriyorum dün akşamki eheh eleman ne dese gülersin? "Bana boberti getirin kesicem onu" ehuehuehue bende bi cümle kurma mecburiyeti hissettim. "Sen boberti bırak, gel önce beni kes, boberti kesmiş kadar olursun, sana bi de avantaj vericem, büyüsüz atak yapıcam" :D:D:D:D:D:D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kakşi abi senden ricam sen karışma istersen... Bu konuyu kapattık...Ben elbet birgün gelecek Bobert'i yatırıcam en fazla 3 ay içinde Bobert'i indircem.. Tabi o da o zamana kadar eliboş mu duracak hayır... Ama ben yemin ettim ve gene söylüyorum yatırıcam o adamı.... O comboların hesabını verecek o!
O kadar bu konuda şimdilik kapansın. Ve kakşi sen de bana meydan okumaktan vazgeç senide gördük combo yu yasladı sana Diegglo o yüzden sus istersen seni de indircem gün gelecek elbet... Az kaldı Kakşi sabret.....Senle alıp veremediğim yok Kakşi benim Bobert'le meselem var.. O adamı gün gelecek mutlaka indircem. Buna herkesin önünde yemin ediyorum!!!![signature][hline]Nick : SoLaReS

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 03 Haziran 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
Diggeldigglo saglam warrior dur, dediğine göre kaksicim o sırada apos seni stun'ladıysa peş peşe vurulan dmg lar comboymuş gibi gelir... ha bunu engelleyebilir misin hayır.

Ama bi şekilde lightning dmg dan dolayı stun'lanırsanız "Z ve E" ye basarak tekrar koşaabilirsiniz..

Özellikle Hebolah adlı orc mage çok fena sopaya bağlar adamı.. Gelip geçip vurur, öyle kurbanlık koyun gibi kalırsınız :D

Sağlamdı... Artık bu akşam maziye karıştı sayılır ben bile o sağlam adama 375 vurduysam o adam deil bence... :D Benim etim ne butum ne 41 lvl vuruşum en fazla 750 ama böle sağlam bi adama defansı yüksek adama 2 tane 325-375 çaktım ne mutlu bana.. Kakşi.... Kakşi.... lem öcünü alıyodum da elimden kaçtı namıssız başkası indirdi :D[signature][hline]Nick : SoLaReS

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 06 Haziran 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
said:
Murtaza, 03 Haziran 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
Diggeldigglo saglam warrior dur, dediğine göre kaksicim o sırada apos seni stun'ladıysa peş peşe vurulan dmg lar comboymuş gibi gelir... ha bunu engelleyebilir misin hayır.

Ama bi şekilde lightning dmg dan dolayı stun'lanırsanız "Z ve E" ye basarak tekrar koşaabilirsiniz..

Özellikle Hebolah adlı orc mage çok fena sopaya bağlar adamı.. Gelip geçip vurur, öyle kurbanlık koyun gibi kalırsınız :D

Sağlamdı... Artık bu akşam maziye karıştı sayılır ben bile o sağlam adama 375 vurduysam o adam deil bence... :D Benim etim ne butum ne 41 lvl vuruşum en fazla 750 ama böle sağlam bi adama defansı yüksek adama 2 tane 325-375 çaktım ne mutlu bana.. Kakşi.... Kakşi.... lem öcünü alıyodum da elimden kaçtı namıssız başkası indirdi :D

Bu arada vuruşum da through shot dı bir de perfect le çaksam kim bilir diggeldigglo nun hali ne olurdu adam health içmekten iflas edecek be yaf.. zavallı nasıl kaçıyodu görseniz içler acısı halini ağlarsınız valla :D[signature][hline]Nick : SoLaReS

Sosyal ağlarda paylaş

baba warriorum bende warriorlar cooldown süreleri bilirsin çok kısa nerdeyse snyede ama sen roguelardan hiç ynı skilli yedin mi :) yada townu basan roguenun 4 kişi indirip halen görünmemesi :) hadi bizde lag var desek göremedik peki guard towerlar neden atak vermio bilen varsa yazsın pls:)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...