Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Combo`mu? Makro`mu?

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

said:
KingMadboy, 03 Haziran 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
combo lar ban sebebi degildir diye kocaman bi anons vardı forumda bilmem hatırlarmsınız!

hangi forumdan bahsediyorsun,forum kapanmamıshmıydı?
Ben bu soyledigimi yaklasık iki hafta once duydum..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bende isterem combo banada yollayın Pm den :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 03 Haziran 2005 14:02 tarihinde demiş ki:
Topic iptal olsa keşke.. Bi de boşu boşuna macro usage dan ban yiyeceksiniz...

Sus sus ezik warrior :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grrry, 03 Haziran 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
Şöyle tek attackta 4 r, 4 skill kullansam daha ne isterim be

----------------

GM olup kendine boss yapmak sorada kesmek istersin.... Bilemedin GM olunca God Mode yapıp önüne geleni kesmek istersin... Valla insan bu ne isteyeceği belli olmmuyo[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aip edion seni bi ara yakalarım alırım ifadeini... Hatırlamıyosun galeba :D Az daha alıyodun beni diodun ve dandik itemlerim vardı :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 03 Haziran 2005 14:18 tarihinde demiş ki:
gel gel çekinme :) Bak nasıl tırıs kokusu buralara kadar geldi :D

Bi ara alırız ifadeni demekle olmuyo :)

Olm cafede boş makina yok, server da takılıyom sen onu bırakta şuraya baghk kendi yazdıımı okuyup okuyup gülüom :D

http://forum.paticik.com/view.php?id=121157[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 03 Haziran 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
*İTİNAYLA KONU DEĞİŞTİRİLİR*

*!GAZ*[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok anam +7 Buldum, ayrıca +8 leri silebilirler bu sebepledir ki şimdilik kalsın :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya orcların hepsinde Dupe de var NP transfer de Makro da var. Hatta ben bunu abartıp GM falan destekli olduğunu bile iddia edebilirim.
Edit: Ya şimdi hepsi diyerek bi genelleme yaptım. Yapmayanlar zıplamasın bi zahmet.
[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 03 Haziran 2005 15:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...