Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doritos sound check 2. lik alan şarkılardan biri

Angelfire

Öne çıkan mesajlar

hötal grubunun 2. alak şarkısı
son yaptıkları cd den alınmıştır sound check için değişiklik olmuş olabilir sound check kayıtlarını dinleme fırsatım olmadı
http://rapidshare.de/files/2201215/Problem_-_Torn.mp3.html[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

abi redall ın çaldığı yerde benim kulak direk kesiyo diğer enstrümanları sadece bateri dinliyorum ben[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

*!dinler ve geleceğe umutla bakar.*[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

TEbriks.. gözlerinden öpüyorum yapan arkadaşların. :-) gerçekten çok güzel.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.

[Bu mesaj Numb tarafından 06 Haziran 2005 13:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten mukemmel...sakın bu yarışmanın sonucunu kendinize olçu olarak almayın arkadaşlar yolunuza devam etmelisiniz...
birinci olan grubuda dinledim
burda kimseyi rencide etmek istemiorum ama gerçekten kotu yani...
keşke o yarışmada yanınızda olsaydımda....neyse başarılı olmuş arkadaşlar ellerinize sağlık :P
yerim ben bunu[signature][hline]
Souls from the dark seduction
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi süper cover yapmışlar, tebrik etmek lzm.

ps:ayrıca bugün dreamtv'de izledim yarışmayı hötal 2.lik kazanınca normal karşıladı kızlar fln ama birinci seçilen okuldan bi oğlan vardı yerlere yattı fln allaım nası uyuz oldum sanki politzer aldı..[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet Arkadaşlar 1.ödülünü aldım ama şunu itiraf edeyimki Ben o gün ödül alacağımızı bile düşünmüyordum çünki bizim grup ta NÜANS anlayışı yoktu bir çok grupta bunu gördüm ben 9 yıldır girdiğim tüm gruplarda bir nüans birliği yakalıyamadım yakalıyan arkadaşları kıskanmaktan başka birşey yapamadım Umuyorumki birgün benimde karşıma şöyle babalar gibi bi grup çıkarda inletirim o zaman Neyse çok tebrik ediyorum tek kelime ile mükemmel...[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Son birşey eklemek istiyorum kayıt gerçekten çok iyi yanlız trampet tonuyla Klasik gitar lar birbirine karışıyor chaos yaratıyor gerisi çok güzel[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...