Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüzüklerin efendisini izlerken...

sertur

Öne çıkan mesajlar

Yüzüklerin efendisini izliyorum. İnsanlar orklar minas tirith önünde kapışıyolar filan.
Orcların kiyafeti full set armor of destruction gibi geldi gözüme. Aragornda warrior shell giyinmişti. Botlara, helmetlere kafa yordum durduk yerde.
Şu oyuna ara vermem lazım galiba... :D[signature][hline]Name : Serdarrr
Lvl : 60
Class :Paladin (Priest master)
Race :El-Morad
Clan :ßlack
Server:Xig
Sosyal ağlarda paylaş

:) ya ben arkadaşla gidiyordum koşmaya başladım bi baktım bagırıyo ne o lan swift mi attın kendine beklesene[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karala Birşeyler BEni Mutlu Et

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

Puaaaaaaaaaaa :) :) :)

Beyler çok iyisiniz yaw :)))))
Gerçekten içimize dışımıza her yere işledi bu oyun, nasıl kurtulucaz veya kurtulucakmıyız bilmiyorum ama böyle geyikleri sürekli paylaşın... Harbi komik oluyor :)

Ayrıca bu oyun bence Yüzüklerin Efendisinden esinlenilerek yapılmış... O kadar çok şeyi benziyorki başka ihtimal düşünemiyorum...[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Mage/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 59
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SnAke_15, 08 Haziran 2005 11:06 tarihinde demiş ki:
ya bu knıghtda Binek olsa daha güzel olurdu bence....

KE`de El Morad Lara "At", Karus'lulara da "Warg" Geleceği söyleniyor. Bakalım bizim serverlarda olacakmı...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...