Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cıldırcam!!!öss

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

para ile nasıl girilir özele

ilk once yetenek sınavına alırlar cin ali cizersin tasarım bölümlerinden birine sokarlar seni oradan istedigin bölüme gecersin ama asla mühendislik hayal etme.

örn : tekstil tasarımdan grafik tasarıma geçen bir arkadasım mevcut suanda üni de asistanlık yapıom dio ama ben inanmıyom :p[signature][hline]Emekli UO'cular Derneği
Uye No : 00000000001

Chaos Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

10 güde 160 dan 200 e bile çıkabilirsiniz...Çok rahat hemde..

250-300 arası kasış başlıyo...
300 sonrası ztn 15 günde 1 puan =P

Herkez byöle diyor.

Deneyip onaylamadım walla ben 200 de sabitim =P
Ama amacım farkılı olduğu için yetiyo bana yetenek sınavlarına giricem...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

öss de şöyle bir olay var zaten
her konuyu tam bilen adam 250-260 arası yapar. Bu puanı yükseltmek için çok soru çözmek (anormal soru tiplerini bilmek) hemde saksıyı çok iyi çalıştırmak gerekiyor.
zaten öss sınavında soruların %10'u hiç görmediğimiz tipte olacak.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hamish, 05 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
FMV Ayazaga isik lisesine gidiyorum.. Ben isik a gitmem iyi puan yapiyorum daha iyi 1 okula gidicem (insallah) Evet isik bir uni enformatigi elektrik muhendislgi felen baya iyi. Zate diger cogu ozel okulda oldugu gibi para var istedigi hocayi alio. Okan felen gibi diger okullar haric bilgi, isik,7tepe gibi tüm özel üniler gayet iyi (sabani ve kocu saymiyorum bile). Bilip bilmeden kulaktan dolma bilgilerle yorum yapma...
arkadasim, eger isik tutup parayla okula ogrenci aliyosa, baraji gecememis oorenciyi aliyosa, o zaman bu adamlar ne gibi bi basari bekliyolar? eger baraji bile gecememis insanlarla ayni sinifi paylasacaksam ben gitmem o okula. bu yuzden sordum zaten uni olarak sayiyomusun diye. evet dooru diyosun belki baraji bile gecemeyen insanlar giriyo uni'ye, ama bu soylediginden sonra, herhangi bi is basvurusunda da o insanlari uni mezunu saymayacagim bu kadar basit. kaldi ki bu insanlarin is yasaminda ne kadar basarili olacagi da tartisilir. ha kendi isinin sahibidir, buna zaten karisamazsin; ama muhim olan o kisinin daha sonra senin karsina rakip olarak cikip cikamayacagidir. senin dediginden yola cikarsak, isik'tan kimse herhangi bi uni mezununa rakip olamaz... (tum bu soylediklerim senin "baraji gecemeyenleri de parayla aliyolar" onermene bagli.)[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

Bazi insanlar vardir aptaldir baraji geçemez, bazi insanlar vardir çalismadigi için geçemez. Okuldan 1 ark taniyorum adam baraji belki geçicek ama adam 1 kaç tane programlama dili bilio, photoshop felen deli seyler yapio.Belki kendileri sinav gibi felen 1 si yapmislardir. Belki o insani tanimiyorum sadece duydum belkide balondur...[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman iddia etme arkadasim. hem bana bilmeden konusma diyosun; hem sadece duydum diyosun, belki balondur diyosun.

super zeka olup da oss gibi bi sinavda baraji gecemiyosa, birak onu sinava girebiliyosa ben onun zekasindan suphe ederim.

ayrica programlama dili bilmek veya photoshop kullanmak zeka gostergesi olsaydi... (keske olsaydi...)[signature][hline]Tulahr

[Bu mesaj riglous tarafından 08 Haziran 2005 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Annem söyledi sunu oglu girmis die yalansa %99 dorudursa yinede balondur dedim.
1 örnek daha veriyim benim kuzen ilk dönem tüm notlar 1 2. dönüm 1 ri olamdan gecer . Tum ogrenim hayati boyunca boyle oldu adam yanlis yonlendirme sonucu meslek lisesine gitti. Adam kac yildir seminerlere felen gidio paso sertifika felen alio program yazio satio felen ama maltepe üni isletmeyi zorla kazandi ucundun felen. Cunku adam öss ye dair hic 1 sey yapmadi. Bu sene okulu biticek amerika ya master icin okul bakmaya gitmisti harvard in sinavina girdi kazandi. Baraji zor gecti harvardi kazandi. Einstain felen okuldan atildi....[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...