Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lyricz: +15k sinirini da asti!

HellHound

Öne çıkan mesajlar

said:
metboy, 17 June 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
+2.5 k sını sen yollamşın zaten :) hll[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler

aynı şeyi ben dicektim biraz önce düşünüyodum :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

Praw siteye eklenecek o tur olaylari ben degil wastiee yonetiyo, cunku kodlayan da o :)

20 K ya ulasalim acariz tablari ama, once yeterli liriimiz olsun ama dimi :) (yollayin ekleyelim, maksat kimin ekledigi gedegil, liriklerin eklenmesi :))[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Hellhound aramızda Pasör ve Smaçör ilişkisi var sanırım
bakıorum sabah meşaj gelmiş albümlere hede hödöler eklendi diye giriyorum sözleri salliim diye bakıorum Hellhound atmış bilem.

Ehueh sanırım nöbet tutuyorsun şarkı sözlerinin başında bu gidişle aşar 25k yıda ondan kafam rahat keyfim yerinde hahaayh.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

Şikayet etmiyorum zaten sadece hayret ediyorum o kadar.

Rica ettik Wastiee den albümlerde isim yazıyor artık yeter bana o kadarı nassı olsa binlerce albüm ekleme kapasitesine sahibim sorun deil.

işin komii istatistiklerim şöle user profile da
"Submitted 131 lyrics and 137 albums."

ehueh bunların sorumlusu sensin Hellhound :D[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

Ripper burasi muzik forumlari ve muzik lirik sitesi, FRP bolumu ya da FRP sitesi hakkinda bir topik degil. Bu kadar konu disina ucurabilirdin yani.[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

birakin argada
siz bi gickirik madalya icin ekliicekseniz 15 K ekliiceeenize, sadece katkisi olsun diye gelip 1 k ekleyen adamlar lsun cok daha iyi.

Kalbimi kirdiniz valla :)

Saka bir yana, ben madalya icin yapanlarin bu isi 1k lik madalyayi aldiktan sonra daa fazla ugrasacaklarina inanmiyorum. En basta cikarken bu sistem lyricz icin, kedi 5K 10K diye yapmisti.[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...