Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ördek bakımı ve hedesi..

berdush

Öne çıkan mesajlar

Daha once ördek alıp beslemiştim. Büyüdü büyüdü devasa bi yaratık oldu.. Köye götürüp orda bırakmıştık.. Daha sora ölmüş.. Şimdi bi tane daha almayı planlıyorum.. büyütmeyi falan.. ama daha sonra bu hayvanı verebileceğim bi pet shop veya hayvansever var mıdı biliyo musunuz;?[signature][hline]Müziksiz hayat bir hatadır.
Nietzsche

Hatasız kul olmaz..
Gencebay
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
şehirlerde bazı hayvan bakan parklar oluyor. ben kuşadası'nda bakıp değirmen adlı yere vermiştim. araştırıp, bulursan bu tip yerlere verebilirsin.[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet||KTB için..|
orc_lord/phoenix (day:257/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

4 tane var bizim bahçede eşşek kadar oldular arada bir nası yapıyolarsa alt kattaki hemzemin balkondan eve giriyolar aşağıya indiğimde onlarla karşılaşıyorm.. tuhaf yaratıklar yanlız bırakmaya gelmiyolar... ben 2 günde bir alt lkatta yıkardım onları... pırıl olurlardı.. büyüdüler ve hala onlarla hatunları tav etmekteyim eve biri geldiğinde hava atmak için evin içine sokmaktayım salona girdiklerinde onlarlan misafirlere hava atmaktayım.. ölene kadar bakarım heralde salmayın öyle köye möye[signature][hline]~o O
COMFORTABLY NUMB
Sosyal ağlarda paylaş

kısa bir süre bakıp başkasına vermek için hayvan besleme.
ayrıca köye verdiysen bence onlar eceliyle ölmüş olmaya bilirler.......kimsenin günahına girmek istemem......
sonuçta ördekte bir protein kaynağı.........karın doyuruyor........köylüdür yapar demekte istemiyorum.....başkasına versende başına aynı şey olabilir........tabi gerçekten ecelleriyle ölmüşte olabilir.........hayvan beslemek bence hobi olarak görülecek bir olay değil........hobi olarak gördüğünü iddia etmiyorum yanlış anlaşılmasın........bu iş tamamen sorumlulukisteyen bir olay.......iki gün bakıp atmak hem senin için hemde hayvan için zor olur..........en iyisi hiç bu olaya girme.......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...