Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warior stat

Ecee

Öne çıkan mesajlar

Kel yeşil kafalı cinsiyetsiz bir mage çıkıpta adama lvl 7 de hp ye ver bundan sonra derse o adam eline alır scyhte 77 ap ile gezer lvl 60 a kadar ilk lvl lerde94 yapılırmı hp ulen marlon bilmiyon sallama bari :D:D:D:D:D
Arkadaşım bi full plate armor edin statlarını onun isteklerine göre ver daha sonra lvl atladukça bir chtin armor edin statlarını ona göre ver eğer 60 ı görürsen(hiç zannetmiyorum) shell giyceksin......
sıkışlara gel marlon :D:D:D:D:D[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 05 Haziran 2005 14:08 tarihinde demiş ki:
matıklısı Lvl kasarken ölmemesi :(

ulen ne alaka adam silah kullanamadıktan sonra unutma armorlarda hem str hem hp istiyor o yüzden statları item e göre vermek en mantıklısı

dip:senin mucx marlon :D:D:D[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ecee, 05 Haziran 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
yeni bir warior karakter açtımda statları nasıl vermeliyim ?

Ecee sen neden warrior aldın ki... En iyisi ya rogue yada mage.. Bence sen bu charı kenara koy bir tane ya rogue yada mage char al.. Assain de olabilir.. Comboları sen çakarsın karuslara :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : 1907
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 41+

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ölecem. Geberecem. Bildiğim herşeyi unuttum..

La birisi sizden yardım istese "ben bu oyunu asla çözemem" diyip kaçıp gidecek oyundan..

Altı üstü "STR : XX yap HP : XX yap" diyeceksiniz. Lafı amma dolandırmışsınız.
:D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EXAA, 06 Haziran 2005 08:50 tarihinde demiş ki:
Rouge Tabiki En İyisi Her TÜrlü ALır

Yanlış bilgi !!Master lar arasında en "eziği" HİLE yapmayan rouge dur.Elle combo ile max 2-3 skill 3-4 r vuruşu yapılabilir ki bu combo ile sadece düşük levellı acemi oyuncular yada bir kısım unuqe siz paper mage ler alınabilir.Ama dersenizki :ben hileciyim combo macro kullanırım bir çok Yüksek np li assasin gibi np yaparım ayrıca item bulmak hiç sorun değil her türlü itemı bulurum ,cz de sürekli debuffer ile parti yaparım o zaman assasin olmakta fayda var.

Oyunun en ezici karekteri Battle Priesttır. PvP de Her Classa karşı Üstünlüğü vardır öyleki parasite(Lvl 45 Holly yada talisman skilli) 1700 hp can alır böyle bir damage sadece Bloody beast(Lvl 70 assasin skilli) ile verilebilir,üstüne üstlük torment(lvl 57 holly yada talisman skilli) aoe defence siler grup katliamı için birebirdir.tormentli bir oyuncuya Judgement ile (lvl 62 priest vuruşu) 1500 vurulabilir buna rağmen Priestların Çekindiği bir class vardır oda WARİOR dur.

Uzun lafın kısası cz deki çoğunluğun 60+ olduğu serverlarda Batle priest ve Warior üstünlüğü vardır .Bu ikisi 62 ye ulaşırlarsa öldürmek için özellikle assasin ararlar :)

Saygılar.[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Server:Beramus
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:20xxx
Sosyal ağlarda paylaş

parasite skill i hemen tekrar kullanıma acılan bir skill mi?[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 07 Haziran 2005 13:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...