Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

str veren mageler

XANTOR

Öne çıkan mesajlar

ya abi offf 1 skill için str mi verilir magic power a versen magic power damageyle daha fazla koyarsın öle olmasssa staffla fazla koycak mp yle az koycak bişey deişmicek bende str 50 staff vuruşuyla teketek her assasini alırım...[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Clanless
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

İlginc :( STR ye mi verecek sımdı bundan sonra mageler Dur ben paper magelere haber edim :D HERKES STR YE VERSIN BIRAKIN INT i MP i adamlar zaten Bilmiyor bu işi sadece Türkler biliyor.Pfil de str ye mi verdi acaba ??? Ben bir soram :D

SACMA SAPAN SEYLER UYDURUK MILLETI KANDIRMAYIN YA...[signature][hline]Name : ....
Server : Ares
Clan : TOWN
Rogue :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wise, 05 Haziran 2005 13:05 tarihinde demiş ki:
İlginc :( STR ye mi verecek sımdı bundan sonra mageler Dur ben paper magelere haber edim :D HERKES STR YE VERSIN BIRAKIN INT i MP i adamlar zaten Bilmiyor bu işi sadece Türkler biliyor.Pfil de str ye mi verdi acaba ??? Ben bir soram :D

SACMA SAPAN SEYLER UYDURUK MILLETI KANDIRMAYIN YA...

sen galiba forum un tamamını okumadın benim söylediğimle seninkinin alakası yok ben sadece light mageler str verebiliyor dedim önce bi oku sonra, dalga geçmeye kalk light mage str verip seni sopalıyo ne alakası var bunun int mp vermemekle

adam sana lvl 42 skill i ile saldırdığı içn str veriyo bu kadar basit olay da saçma sapan değil bi siz biliyonuz bu oyunu zaten sizden başka bilen yak forumun sonunu okuyup atıp tutuyo

pfil light mage mi ha!!!!!

paper lar light mı ha !!!!

çok bilmiş arkadaş

anca muhalefet yap bide terbiyasizce dalga geç

sen verme zorlıyan mı var seni

ben sadece bilgi paylaştım burada

mage str vermeli demedim

ama sen ve senin gibi çok bilmiş türkçe fakirleri öyle algıladı nedense !!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XANTOR, 05 Haziran 2005 06:56 tarihinde demiş ki:
şu dakka itibari ile hasmez rezil olmuştur
kendi kazdığı kuyuya düşmüştür
yerin dibine girmiştir
kazı ekipleri kendisini aramaktadır
:)
doğru çıkmazsa beni rezil edecekti ya :
sanki bilmeden atıp tutan benmişim gibi

neyse bu sana ders olur bi daha :
' manyakmısınız siz'
'spike çakarım'
'elime elemantel damageli silah alırım'
gibi konuşmamayı öğrenir

ÖNCE FİKİRE SAYGI

dur lan hemen gelin güvey olma daha denemedim söylentiden ileri gitmiyor şu an.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XANTOR, 05 Haziran 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
tabi bonus atr nin etkisi daha az olur diye re stat yapıp base str ni arttırabilirsin öyle etkisi daha çok olabilir

ya iyide benim anlamadıgım türe ait olmayan bir statla ap arttırma olasılıgı[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sabah PaperQueen nickli magemi light yaptım, restat yapıp tüm statlarınıda str ye verdim...
Daldığım kimse elimden kurtulamadı. Benide çok kestiler ama kesildiğimden çok kestim. Ustalık ve beceri istiyor str magelik. Defans zaten düşük ve o defansla birde yakın dövüş yapınca epey riskli oluyor. Ama saldırdığınız adam sizi kesemiyor. Ancak etrafında başkaları varsa onlar kesiyor..

Str mage diye birşey vardır, yakın dövüşte ustaysanız çok faydalıdır. Herkesin harcı değildir...

Denedim ve benim için bu konu kapandı. Lütfen sizde çok fazla uzatmayın ve çocukluk yapıp insanların fikirleri ve düşünceleriyle dalga geçmeyin. Yoksa o insanlar sizinle öyle bir dalga geçerlerki feleğiniz şaşar, şirazeniz bozulur...

Saygılar..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 05 Haziran 2005 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bakın tekrar yazıyorum mage str vermeli demedim ve demiyorum ama elinde elixir +6 complete giymiş ve str vermiş mage olabiliyor
light mageler için sadece benim bildiğim tekrar söylüyorum sadece light mageler için
lvl 42 skill i ile sopalamak için önce adamı 1 sefer stun ediyorsun sonra da sopalıyorsun

str elindeki silahın ap sine göre sana atack sağlıyor ya onun için

bildiğiniz gibi light magenin zaten damagesi yok adamlar sopa ile dalıyor genelde

onun içinde str kasıyorlar magelerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...