Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OTTOMAN_EMPIRE'ye kardeş clan dedik, yamuk çıktı.. :(

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Biz kankamız, kardeş clanımız diye gördüğümüz yerde elleşmeyiz o gelir bize saldırır.. Ayıp valla :(

:-p :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Bide pm attım "la bana ne vuruosun" dedim, dalga geçer gibi "#$72@&^+" falan diye abuk subuk şeyler yazdı..

Terbiyesiz adam noolcek.. :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ahuahuhshashusasahuhausdhau[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Biz gelmişiz orc baseye, kardeş clanımız OTTOMAN_EMPIRE ile oturalım karşılıklı bir çay içelim, sohbet edelim, 2 tur okey oynayalım diye, adamlar bizi öldürmeye çalışıo.. Çok ayıp.. TOTOSH'ta bir keresinde böyle yapmıştı.

Cıx cıx cıx.. :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

TOTOSH u dün gece paso kertiolardı :D aahhh F9 ahhh nası aldın boberti elimden, aceba benmi kestim derken bakıyodum TOTOSH u da kertmişler :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok onu kaldırdık herkeşe P harfi koyduk. Herkeş tek başına parti bizim clanda artık :-P

Parti lideri benim diye P harfi var :-P[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

yaw orda ben sadece bi spike wuruodm geri kalan nasıl cıktı anlamadım ki :D hem daha once de yazdım bashka bi konuya selam naber anlamındaydı o,selam yerine yanlıshlıkla selamınaleykum demishim.zaten oldurme nietinde diildm town cektim hemen. yaw konuyu gorunce ben de dedim yamuk derken bizimkilerden biri ks falan mı yaptı, alah iiliini wersin fatih :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada benim o damage lar da ard arda cıkmısh,soliim kesinlikle anlattıgım kombo olayı degildir danalar gibi klavyedeki 8 7 6 5 4 die tushlara abanmamdır :D orda sanırm sekiz tushuna dooru sag isaret parmaaamı sawururken hafif sola yalpalayıp thrust a da kaymısh..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 03 Haziran 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
hem daha once de yazdım bashka bi konuya selam naber anlamındaydı o,selam yerine yanlıshlıkla selamınaleykum demishim.

La bu senin yaptığın sadece "selamın aleyküm" değil "selamın aleyküm, yenge nasıl, çoluk çocuk nasıl, işler nasıl gidiyo, 6lıda hangi atlara oynadın" falan diye devam ediyo :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 03 Haziran 2005 17:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

AMuhahahahahaha[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 03 Haziran 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 03 Haziran 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
hem daha once de yazdım bashka bi konuya selam naber anlamındaydı o,selam yerine yanlıshlıkla selamınaleykum demishim.

La bu senin yaptığın sadece "selamın aleyküm" değil "selamın aleyküm, yenge nasıl, çoluk çocuk nasıl, işler nasıl gidiyo, 6lıda hangi atlara oynadın" falan diye devam ediyo :D

ya biliosn sen de geveseym biraz :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahahaha abi sabahtan beri kendi yazdığımı okuyup okuyup gülüodum şimdi yine gülüom, bu gün gülmektan başıma bi iş gelicek kesin :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

mrproblem, senin gevezeliğin bir gün ya seni öldürecek ya beni..

Ben kıyısından döndüm kendine dikkat et :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

Sosyal ağlarda paylaş

mühehehe :) süper ya. agh aghh ben ne zmn öle damage ler vericem bilmiorum. serhan abi sana özeniorum çok ama tek başıma nereye kadar onuda bilmiorum.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

chitinleri bankada unutup "allah allah" nidaları atan bir warriorun peşinden, sırf onu ölümden kurtarmak için chitinleri almadan orc baseye dalarsan sonuçta 700küsür damageyi yersin..

Resimde tam görünmemiş. Cıbılım o anda..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...