Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu davranisa kırıldım dogrusu :(

Anelor

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar bugun aksam saatlerinde moradon sehrinde The_Others clanina menshup bir arkadas gordum ismi kyha'idi. Neyse ben yanina gittim ve p.m. attim kendisine.Kendisinden yardim isteyecektim ve aramizda suna yakin bir dialog gecti(tam olrak hatirlamiyorum):
-slm
-slm
-sizden birsey isteyebilir miyim?
-hayir
*daha sora p.m.'i blockladi*
ve sora yanimdan uzaklasti ben acikcasi bu olaya cok bozuldum yani bole bi clandan bir arkadasin bana yardim edecegini zannediyordum.Bunu sizinle paylasmak istedim yani nerde kaldi turk kardesligi?Bir turk arkadasim benden birsey isticek basimin ustunde yeri war.[signature][hline]
My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.
Sosyal ağlarda paylaş

Eminim öyle yapmak istememiştir ama bi sürü türk var adamın beynini ... yapiyorlar desem yeri.Adam gelmiş PM atıyor bana nicki : KAFADANVERİRİİİİCİİİİ Pm de Slm diyor bende A.s dedim falan başladı beni clana al falan filan level kas gel dedim sen nebicim türkin hay ben senin ananı avradını diyip saymaya başlıyor 1 kişi olsa neyse 100 kişi geliyor günde oda seni onlardan zannetmiş olabilir ama böyle yapması genede yanlış[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 05 Haziran 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
Adam gelmiş PM atıyor bana nicki : KAFADANVERİRİİİİCİİİİ Pm de Slm diyor bende A.s dedim falan başladı beni clana al falan filan level kas gel dedim sen nebicim türkin hay ben senin ananı avradını diyip saymaya başlıyor 1 kişi olsa neyse 100 kişi geliyor günde oda seni onlardan zannetmiş olabilir

evet hakli olabilirsin ama direk terslemesi beni uzdu dogrusu[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya olabilir ama ben evet fln dicek die beklerlen hayir diince lap die icime oturdu 15dk ole ekrana baktim cok koydu yaw eet abartio olabilirim ama o gorucek azmetcem lvl atlicam sora cikicam karsina iste hayir die terslediin cocuk BENİM!!! dicem yani bole demek cok istiyorum.:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 05 Haziran 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
umm bişi sorcam ne sorcaktın herife? :]

ya rouge icin sole kiyida kosede kalmis dandik eski pusku bir itemin warmi die sorcaktim :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

1. kyha son derece super bir insandir ama bunun konumuzla alakasi yok aslinda.
2. ne ki simdi bu?

beni de bugun sokakta yemek verdigim kedi sallamadi, bi seviyim dedim kacti gitti. sizlerle paylasmamakla hata mi ettim acaba?

bazen oyle oluyo ki 10dk eslant'ta unutsam tosunu dondugumde onlarca mesaj oluyo. e insan her zaman sevgi kelebegi de olamiyor malesef. kisacasi anlayisli olmak lazim; buluttan nem kapmamak lazim. olur oyle.[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar...
kyha benim clanımın demirbaşıdır. İnanın clanımızın bir tanesidir. İnanılmaz hoş sohbet, eğlenceli, makara-kukara bir adamdır. Ama herkesin canının sıkkın olduğu zamanlar olur. Herkes bazen yoğun olur.

Tamam yaptığı doğru birşey değil. "Kusura bakma meşgulüm sonra konuşsak?" gibi birşey diyebilirdi. Ama eğerki Anelor'un dediği gibi birşey yapmışsa gerçekten canı son derece sıkkındır.

Biz clan olarak asla burnu havada, poposu bayırda insanlar değiliz. Elimizden geldiğince herkese yardım ederiz. Türk-yabancı asla farketmez..

kyha'nın bu yaptığından dolayı eğer gerçekten kırıldıysan onun adına özür dilerim. Ama inanki kyha sandığın gibi biri değildir. O ares'in 1 numaralı imamıdır.. :D

Dip : rogue şeysi lazımsa pm at. hallederiz bişiler..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu sırada.. Şöyle bişeyde olmuş olabilir.

Clan üyelerimize hergün en az 20 kişi gelip "bişey isteyebilirmiyim? Beni clanınıza alırmısınız?" gibi şeyler söylüyorlar ve bu en çok moradonda oluyor. Belki yine öyle bişey sanmıştır. Herkes clan liderleri gibi sabırla herkese tek tek cevap veremiyor :D

Ares1 de eslant gateye çıktığımda yarım saniyede town çekemezsem en az 15 tane pm penceresi takır takır açılıyor. Çoğuna cevap veremiyorum. Cevap vermeyincede küfrediyorlar. Bende çareyi pm blocklamakta buluyorum..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Walla abicim fatih son derece haklı, ben bile pm blocklama konusunda son derece dirayetli bir insanım ki bazen mecbur kalıyorum. O kadar çok PM geliyor, o kadar çok şey isteniyor ki insanın kafayı sıyırıp azına geleni sayası geliyor. Hele ki o kadar sapık insan varki bazıları sadece küfür etmek için PM atıyor. Velhasılı böyle bir şey olması doğaldır...

PS: KASIMPATI_MANYAGI benim :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Anelor, 05 Haziran 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
arkadaslar bugun aksam saatlerinde moradon sehrinde The_Others clanina menshup bir arkadas gordum ismi kyha'idi. Neyse ben yanina gittim ve p.m. attim kendisine.Kendisinden yardim isteyecektim ve aramizda suna yakin bir dialog gecti(tam olrak hatirlamiyorum):
-slm
-slm
-sizden birsey isteyebilir miyim?
-hayir
*daha sora p.m.'i blockladi*
ve sora yanimdan uzaklasti ben acikcasi bu olaya cok bozuldum yani bole bi clandan bir arkadasin bana yardim edecegini zannediyordum.Bunu sizinle paylasmak istedim yani nerde kaldi turk kardesligi?Bir turk arkadasim benden birsey isticek basimin ustunde yeri war.

Eğer günde 10 tane saçma sapan pm alırsan çoğuda küfür içerikli (kendimden biliyorum) önüne geleni sallamaya, konuşmamaya, terslemeye başlıyorsun bazıları bunu g....tü kalkmak olarak adlandırıyor bazıları,küfrediyor ama değil işte....Bence umursamayın yardım da istemeyin kim kime etmiş yardım[signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyuna girdim şimdi 2 dakka breth de bıraktım char ı bişiler yedim
5 tane Lvl kaç die
8 tane party plz die
(bi tane de çıktığım clanın leader i pm atmış :P)
4 tane filan coins plz die
bi kaç tane de ''hi'' die private vardı :][signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:RivaL
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

E taam işte biz ne dioz :D bi küfür eksik :)))))))[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...