Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu kadarınada pes artık!!!!!!!!

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

(22:39:42) (@KolADMIN) 145528086391675380 Argentin0
(22:39:42) (@KolADMIN) 145528086391675380 PoweredByArgentin0
lol! aynı id ye sahip 2 raptor 2 elemanıda banladık dedi sevgili moron gmler aslında 2 side aynı acc aynı adam sadece name change yapmış LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![signature][hline]Nation :was EL Morad
Server :was Ares
NicK :was BuRiAL
CLaN :was TnT
LvL :was 62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Buri kol admin nerde yaw bi konuşak....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 03 Haziran 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
(22:39:42) (@KolADMIN) 145528086391675380 Argentin0
(22:39:42) (@KolADMIN) 145528086391675380 PoweredByArgentin0
lol! aynı id ye sahip 2 raptor 2 elemanıda banladık dedi sevgili moron gmler aslında 2 side aynı acc aynı adam sadece name change yapmış LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sonuna kadar katılıyorum sana 4 gun once banlandim.
Sebebte nick değişmem :Nelly: yaptık ya dupeci gozuktuk senin dedigin gibi + o gun premium bitmisti o kadar msj yazim yalan oldu.
Ben Banlanmadan 2 gun once butun itemlerimi kontrol ettirmistim Odin_ 'e cevap geldi odinden bizimle baglanti kurdugunuz icin tesekkurler falan filan. o gun nick değiştim ve sabahi banlandim... Beni banlayan Fraggle diye bir adammis.. Yazdıgı tek msj '' Dupe everyting '' sonra odin kontrol etti falan dedik ole yaptik bole yaptik ses seda yok adamlarda. Gittik premium oldum 3 dk icinde msj geldi bir Msn adresi falan. Sonra Odin acti banımı. Ulan bir girdim oyuna gene banlıyım dedim herhalde daha acmadilar Gene baktim Haydaaaaa buda ne bir msj daha bu seferde GM TEAM atmis.. '' DUPE '' ee simdi noldu gene msj attım odin e bekliyorum. Anlayacaginiz adminlerde aralarında anlaşmazlık yasıyorlar Odin_ Kral adam gerisi FALAN FİLAN...
+ Olarak eklemek isterim..
Siteye giris yaptigimda '' Your account has not blocked '' onceden '' Your account is blocked '' yaziyordu Be khamil madem actin sitede gozukmuyor oyundada ac. Yada ordada banlı goster sende Rahat ol bende simdi beklemedeyim acılcakmi acilmicakmi oylemi boylemi. Ayiptir ..[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wise, 05 Haziran 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
Hmm.Burial sen premium muydun?

Bak cogu kişininkini acıyorlarmıs mirc ten msn den bir konus sende.

Hyr premium hiç almadım ve irc de 1 haftadır sabahlıyorum gece geliyorlar diye tabiki cevap vermiyorlar irc de çok nadir konşuyor beyfendiler msn adreside sadece premium sahibi kişiler costumer sporta başvurursa gm msnleri geliyor tabiki msndede online olmuyorlar yada konşmuyorlar yine[signature][hline]Nation :was EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DifferentOne, 05 Haziran 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
2 gündür msn de mircte sitede konakladım.
adamlar ne mirce girio nede msn e.
siteden attıım customer support mesajınada cevap yok.
premiumda var.
ne iş anlamadım...

işte bunları bende gördüm ve premium almaktan vazgectim[signature][hline]Nation :was EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Umari bir faydasını gorursunuz..
Add MSN contact
[email protected]
[email protected]
Contact them between 12-7pm GMT-8
[ Premium olmayanlar ile baglanti kurmuyorlar belirtmek isterim]

Iyi $ansLar Burial umarim sana yararLı oLur..[signature][hline]Server : Ares
Name : Schweppes
Clan : TOWN
Level : 6x

[Bu mesaj Schweppes tarafından 05 Haziran 2005 21:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...