Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buyrun boost SS leriiii

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

fakat fatih abinin argo konuştugunu ilk defa görüom :D

bkn: "bu lagda bi zik yenmez" :P mühehe[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tek kelimeyle ohaaaaa diyorum kardeşim.. Ben olsam Kakşi abinin yerinde hadi neyse benim defens düşük... Hemde lvl az..
Kakşi abiye böle vuran bana Allah bilir bunun 8-9 katını çakar... :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : 1907
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 41+

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler her kafadan bi ses çıkmış. Ya siz bilmiyorsunuz bu oyunu yada ben 8 aydır boşuna oynuyorum. Master olmuşum, hayvan gibi defansım var. Bunun resistle bir alakası yok bu bir! bir ikincisi, adam bana nova atıyor. Bana meteor ancak 1040 vurabildi, supernova nasıl 1299 çakıyor bu iki! üçüncüsü ise gayet rahat ve açık bir şekilde novanın bana verebileceği maksimum hasar, bütün mp takıları +9 hatta +10 olsa maksimum 700-800dmg yerim, ama görüldüğü üzere 12xxdmg yemişim nasıl oluyor bu iş, son kısım ise bu ss i aldıktan sonra fatihe 700 civarında vuran supernova 2400dmg vuruyor. O ss leri eğer aldıysa fatihten beklerim. Bariz boost var... iknar etmeyin... çünkü o savaş esnasında çıkıp orc bir char ile girdim ve baktım. commander ler bizim daha fazla flame atağımız var bizimki daha kuvvetli nova atın falan diyip duruyodu......[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

(Boost : GM'lerin bir ırkın damage gücünü yükseltmesi)

O savaş sırasında cafedeydim. Tüm bosstlu vuruşların ss lerini almıştım. Ama cafedeki deep freeze iye bi program yüzünden bir restartla hepsi silindi :(

Bana normalde 850 civarı vuran DRT_TwistedLady'nin meteoru dün geceki savaşta 2500 civarı bi vurdu.. Ardından nickini ilk kez gördüğüm bir novacı bana normalde 500-600 civarı vuran nova ile 2200 vurmayı başardı...

Ayrıca yukarıdaki resimde kaçmıyorum. Partideki bir arkadaşı heallemek için koşuşturuyorum...

Bknz. : "O arkadaş" : Başlığı açan kişi :-p
[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 05 Haziran 2005 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 05 Haziran 2005 09:55 tarihinde demiş ki:
Beyler her kafadan bi ses çıkmış. Ya siz bilmiyorsunuz bu oyunu yada ben 8 aydır boşuna oynuyorum. Master olmuşum, hayvan gibi defansım var. Bunun resistle bir alakası yok bu bir! bir ikincisi, adam bana nova atıyor. Bana meteor ancak 1040 vurabildi, supernova nasıl 1299 çakıyor bu iki! üçüncüsü ise gayet rahat ve açık bir şekilde novanın bana verebileceği maksimum hasar, bütün mp takıları +9 hatta +10 olsa maksimum 700-800dmg yerim, ama görüldüğü üzere 12xxdmg yemişim nasıl oluyor bu iş, son kısım ise bu ss i aldıktan sonra fatihe 700 civarında vuran supernova 2400dmg vuruyor. O ss leri eğer aldıysa fatihten beklerim. Bariz boost var... iknar etmeyin... çünkü o savaş esnasında çıkıp orc bir char ile girdim ve baktım. commander ler bizim daha fazla flame atağımız var bizimki daha kuvvetli nova atın falan diyip duruyodu......

Hemen açıkliim sana, (8 aydır boşuna oynadıın için üzülme ama :D)

1. si
fatih'in elinde Scorpion Shield var. Bu shield'in özellikleri TAMAMEN RESIST vermesi...
Yani Senin sahip olduğun
FLAME RESISTANCE: Fire mage lerden daha az dmg yemeni sağlıyor...
GLACIER RESISTANCE: Chill dediğimiz yavaşlatma hadisesini minimum'a indirmek için..
LIGHTNING RESISTANCE: Stun dediğimiz hadiseyi önlemek için..

bende BAse FLAME RESISTANCE: 150
bunun yanında kullandığım Flame resistance pot'dan (sadece warriorlar için) 80 Flame Resistanec daha alıyorum. E bu da yetmedi bi de FLAME TALIA giyersem(ki flame talia 200 FR veriyor)

150 + 80 + 200 = 430 Flame resistance....

ondan sonra napıyorum?? CZ de gidiyorum town'da adamı kesip çıkıyorum... Towerlar 90 ila 110 dmg arası vuruyor...
şimdi resistlerin önemini umarım anlamışsınızdır...

PS: Savaşlarda MP takılar çalışıyor büyük ihtimal. Dolayısıyla MP bonus veren Uniqe'leri takan orclar ortalığı tam anlamıyla kasıp kavuruyor...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

Saol murtaza çok biliyosun... onun için arenaya girince üzeri full mp takılı adam test etmek için attığı novalar bana 800-900 arasında vuruyor. Onun için normal nova bana daha az vuruyor. annamadın galiba adamın üzerindeki her takı +20mp falan mı verio... ayrıca bende köpek gibide resistance var gülüm belki seninki kadar çok deil ama 55lvl dan beri ne aposta ne de deru da lr ye ihtiyaç duymuyorum.... bu da senin bilmişliğin olsun konuyu fazla uzatmayacağım....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

Küsmük yapmadım olm, her kafadan bişi denio, ben boost deilde Mp takılardan v.s. olduğunu tahmin edemezmiydim sence, demekki var bir bildiğim de koydum SS i allal :D Ayrıca orclar bile bizim flame atağımız onlardan daha fazla, nova atın derken, mp takı ve resist muhabbeti nerden gelio ona delleniyom işte... neyse sorun yok...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bunu öğrenmenin en iyi yolu nedir biliyo musn? Yok mu abiicm sizin clan da Paper mage? ( bizde yok da :/ ) Yükleyin üzerine FULL MP. Sonra kaç vurduğunu söyleyin.

ben de merak ettim....[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza, normal şartlarda savaşlarda veya arenada meteor bana 850-900 vuruyor. Bunu denedik pfil ve twistedlady ile.
Dün savaşta 2500-2700 arası vurdu diyorum. Aradaki farkın oluşması için adamda stat olarak "MP : xxx(+42545243)" filan olması lazım..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader) / Clan : The_Others / Allies : Academy & The_Hunos / BDüşman : CooLTanG / Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...