Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Wars Ba$ladık Neredesiniz?

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

said:
CrayTotem, 29 Mayıs 2005 03:02 tarihinde demiş ki:
Ben diablo fanatiği olarak oyunu hiç beyenmediğimi we 3 günde bıktığımı belirtmek isterim...

Neden bilinmez.

ayıp etmişsin :)
klasik bir mmo arayan insanlar bu oyunu seveceklerini sanmıorum. oyun çünkü yepyeni bir oyun stili getirmiş mmolara ve bana göre gayet hoş olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pyrotoxin, 29 Mayıs 2005 11:26 tarihinde demiş ki:
zevk meselesi tabi.Her mmoyu herkez begenecek diye bir kural yok.Ama kendimin begenmeme ihtimaline karşi giden paralarimada korkmuyor diilim :)

Korkma paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsun en azından ben sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum ben WoW da oynadım ama pvp yi daha çok sevdiğimden GW daha zevkli geldi bana.Umarım sende beğenirsin:)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda aylık ücret yok ama her 6 ayda bir yeni chronicle cikaracaklar (expansion). Her chronicle da limit koyuyolar size, yani şu anda daha ilk chronicledayiz ve level limitimiz 20, itemlar, runelar classlar herşeyin bir limiti var. Ama yeni chronicle gelince bunlarin hepsi artacak haliyle yeni chronicle almak zorunda kalacaksınız. Yok almam derseniz level 20 olarak ve elinizdekilerle takılacaksınız. "Bu adamlar 6 ayda bi expansion çıkaramaz abi" diyenler için Lineage2 ye bakabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Exp. pack lerın pvp yi etkilemesi gibi birsey sozkonusu degil , sadece yeni yerler acılcak ve yeni hikayeler yeni questler yeni missionlar vs..
Ayrıca daha ilk haftadan adamlar Sorrow of Furnace cıkardı . Yeni ırklar gelcek yazıyor sitesinde (Dwarf olur buyuk ihtimal )
Benim en buyuk korkum sahsen oyunun hikayesi bitince napcam ? meselesi ama eminim birseyler yaparlar :) Su sıralar Tomb Of Primeval Kings te Team Arena da fln takılıyom pvp yapıyom , hikayeyi bitirmemek icin :P Ama eger sıkarsa iyice pvp direk baslarım artık nolursa olsun :)

Bu arada , nickim : Monte DarkFloyd isteyen eklesin , elimden geldigi kadar yardım ederim herkese yeterki isteyin :)

[Bu mesaj MonteDarkFloyd tarafından 01 Haziran 2005 02:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla arkadaslar WoW dan sonra ilaç gibi geldı sahsen ınanılmaz sıkmıstı WoW.GuildWars 10000000000 kat daha ii[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

walla cok guzel oldugunu videolarindan felan anlamistim oyun ici capture etmislerdi büyü efektleri filan inanılmaz hoşuma gitmişti.ama bir yandan da korkmuyor değildim çok abartık ekran kartı ister diye.sonradan öğrendim ki millet fx5500 ile bile çok canavar bi şekilde oynuyormuş...bende ff4 mx 440 64mb var şuanda ama oyun yolda zaten geldikten sonra bakacam beğenmezsem aynı gün gidecem alıcam radeon 9600xt 256ram bidene.onda da çalışmassa artık ağlarım kendimi içkiye felan veririm :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...