Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl 70 char 2.5 ayda hemde

XANTOR

Öne çıkan mesajlar

Level statistics for players from level 55 to level 70
Level Players Percentage in beramus

70 1 0.11

65 2 0.22

63 3 0.33

62 14 1.53

61 118 12.85

60 210 22.88

59 63 6.86

58 85 9.26

57 130 14.16

56 121 13.18

55 171 18.63

Total players : 918

70 sk4skbera --- Unknown Karus

Leather Pads +1
Leather Cap +2/4 Ice res
Leather Shoes +2/5 Spear def
Combined Blade +3/24 MP dmg

daha 2.5 aylık bir server da lvl 70 char ve itemlar yukarda görüldüğü gibi sizcede bu oynun poku çıkmadımı
Sosyal ağlarda paylaş

Ares ten bir arkadaşım bileğinin hakkıyla beramusta 3 haftada lvl 62 priest olmuştu. O yüzden direkt olarak "edit" demek haksızlık olur...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

adamda item yok ne günah alması item ı olsa 3-5 anlayacam neyle hunt yapmış bu adam yumruklamı :P
hem yapmak kolay olsa xg de lvl 70 char olurdu diez de 1 tane sadece ares tede 4 tane topu topu
kasmak kolay olsa herkez kasar beramusta 3 kişi aoe harpykestiklerini biliyorum lvl için onlar bile 64-65 civarı daha

[Bu mesaj XANTOR tarafından 31 Mayıs 2005 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SS'de gorunce aklima geldi. gecen gun arena'da bobert ve eclipse_ (sanirim boyleydi nicki) kapi$iyordu. bi ara bu eclipse denen adamin elindeki shardin glacier damageli itemlardaki gibi goruntusu vardi. sonra birden degi$ti(rdi) poison oldu. ya bug vardi ya da bu shard'da bi gariplik vardi. cunku bildigim kadariyla sadece poison ekleniyor bunlara... bilmedigim bir $ey mi var yoksa?[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam 2,5 ayda 70lvl yaptım dio.. Bence makro ile yapmıştır yada fatih abinin dediği gibi edit kokusu var bu işte.. 2,5 ayda 70 lvl char yapmak için lvl 1'den başlayarak 24 saat boyunca hergün apos kesmek lazım yoksa mümkün deil.. ve böle bişey olamayacağı gibi böle gibi lvl de hayal ürünü olur ancak.. Makro'yu kullansa illa ki yatacak bir kere iki kere.. Arkadaş senin bu dediğin imkansızın üstünde bir olay.. Hayal mi kuruyosun yoksa Rüya mı görüyosun..[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : 1907
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 41+

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 03 Haziran 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
SS'de gorunce aklima geldi. gecen gun arena'da bobert ve eclipse_ (sanirim boyleydi nicki) kapi$iyordu. bi ara bu eclipse denen adamin elindeki shardin glacier damageli itemlardaki gibi goruntusu vardi. sonra birden degi$ti(rdi) poison oldu. ya bug vardi ya da bu shard'da bi gariplik vardi. cunku bildigim kadariyla sadece poison ekleniyor bunlara... bilmedigim bir $ey mi var yoksa?

1- ecplipse gm charı diye biliyorum
2- ya edit item yada dark vanedir ki oda edit itemdır[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 4x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:Academy
National Point: 1xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 31 Mayıs 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
ben size bi gm göstereyim :-)(ss'ı ben çekmedim)

bu mu?

ayrıca hasmez biliyorum temple item olduğunuda onu tamamlayacak adam olmadığına göre henüz dark vanede edit item benim gözümde[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 4x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:Academy
National Point: 1xxx
Server: Ares

[Bu mesaj rockncoke tarafından 04 Haziran 2005 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...