Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yapraklar

paparnoz

Öne çıkan mesajlar

Her sonbaharda dökülen yapraklarda kendimi arıyorum.
İlkbahar geliyor yapraklar tekrar açıyor ama sarı yapraklar hep orda,sanki birşeyler anlatırcasına yavaş yavaş çürüyorlar.Sarıların üstünü yeşillikler kaplıyor.Kendilerini gösteremiyor sarılar.Sonra tekrar sonbahar geldiğinde yeşillerde sararıyor sonra yere düşüyorlar teker teker,sanki suçlu gibi hepsi eğik.Sonra aynı şeyler tekrar tekrar yaşanıyor.Hiçbir yaprak yeniden yeşermiyor her düşen yaprak yalnızlıkta kayboluyor.Ben hala yukardayım ağacın tepesindeyim.Hep o rüzgarı bekliyorum.Beni ne kadar sürükliyeceğini düşünmekten kendimi alamıyorum.[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
msnicq
Sosyal ağlarda paylaş

Nereid ne demek istediğini annamadım yani benim yapraklara bakmam herkesin yapraklara bakcağı annamına gelmiyor.Zaten orda yaprakları anlatmak istemedim yaprakları kullanarak hayatımın çevresinde gelişen olayları anlatmak istedim ama annamamışın.[signature][hline]İş Hayatı
msnicq
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
çok gecikmiş bir cvp oldu =P rüzgarın nereye sürüklediinin önemi yok aslında ayağımı yerden kessin yeter =)[signature][hline]İş Hayatı
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...