Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anket:Dinlerken yada çalarken Teknikmi daha önde gelir sizin için yoksa ruh mu

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ciddi bir soru ruh dedim diye lütfen geyik yapmayında sizce hangisi bence 1.olarak ruh 2. olarak teknik[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Vayy Queen ci kardeşimiz :) Bu arada örnek olarak ACDC nin davulcusunu bi dinlemenizi öneririm :)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

nooldu acdcnin davulcusuna ne teknik var ne ruh.

bence ruh onemlidir. mesela ruh vardır ama teknik olmadıgı icin ortaya cıakrıyorsundur. teknik kasarsın cıkar. ama ruh icin biseye kasamassın vardır ya da yoktur, muzik deneyimi lazımdır. teknik kasan herkesin olur.

edit: tabii bir mike mangini olmayı beklemeyin :)[signature][hline]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 29 Mayıs 2005 01:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Elvyn gözümden düşüyorsun bak hiç yakıştıramıyorum iyi bir dinleyici değilmisin sen her şarkıda atraksiyon bekleme bence o adamın çaldıgı teknik tir ve ruh tur o adamın attıgı attack lar olayı bitirir aksak ritm de üstüne yoktur :)[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 29 Mayıs 2005 01:22 tarihinde demiş ki:
Ruh bence..

Ahanda Sturm konuştu[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 29 Mayıs 2005 01:23 tarihinde demiş ki:
Elvyn gözümden düşüyorsun bak hiç yakıştıramıyorum iyi bir dinleyici değilmisin sen her şarkıda atraksiyon bekleme bence o adamın çaldıgı teknik tir ve ruh tur o adamın attıgı attack lar olayı bitirir aksak ritm de üstüne yoktur :)

abi 50 tane şarkısını dinledim hepsinde dıkdısdakdıs olmaz ki. aksak ritm falan hangi şarkısında soyle de bizde şaşırak. her aksak ritm yapana tapacaksak. portnoyu bile begenmiyodum olm ben lte de gormeden once. oyle çirkef oyle ibne bi insanım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ruh.
jimi hendrix severim. dtden hiç ama hiç hazetmem. bunun gibi bir şey.
şimdi dt şöyle iyidir böyle iyidir diye dalmayın, takıntılı bir şekilde adamları sevemiyorum. mantık sınırlarının dışına taşan bir şey. mekanik geliyor bana. belki de değildir ama bana mekanik geliyor.[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Then I wake its kaleidoscopic mind...
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

valla teknik olarak çok basit olsada atmosferiyle beni içine alan şarkılar war lacrimas profundere'nin şarkıları gibi.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 29 Mayıs 2005 01:28 tarihinde demiş ki:
İkisi de birbirinden ayrılmaz aslında, her ikisi de olacak keyif verecekse müzik.. Ama ruhu katamazsan bir cacık olmaz...

Katılıyorum. Bu ikisinin toplamı güzel müziktir zaten.

Beni genelde gitar soloları vuruyor sarkının ortasında yada sonlarındaki...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Soldat: [Fire] BlaCKDaGGeR

Sosyal ağlarda paylaş

Ben daha çok Resul bayarın ruhuna bayılıyorum hem teknik hem ruh mükemmel ötesi[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Borbag, 29 Mayıs 2005 01:30 tarihinde demiş ki:
Ruh.
jimi hendrix severim. dtden hiç ama hiç hazetmem. bunun gibi bir şey.
şimdi dt şöyle iyidir böyle iyidir diye dalmayın, takıntılı bir şekilde adamları sevemiyorum. mantık sınırlarının dışına taşan bir şey. mekanik geliyor bana. belki de değildir ama bana mekanik geliyor.

hay ağzına bin yaşa, cok kasıntı geliyor banada[signature][hline]Your Ad Here!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...