Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adolf Hitler hakkındaki düşünceleriniz??

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

kendi ırkına hasta faşist bir adamdı
çok zekiydi askeri ve siyasi olarak
evet sadistti doğrudur
tipi hakkında yorum yapmak istemiyorum allah öyle yaratmış :P

yaptığı en büyük hata sovyetlere saldırıp ordusunu tam anlamıyla ikiye bölmek oldu,saldırmazlık anlaşmazı imzalamışsın iyice bir yerleş batıya sonra ne halt yersen ye

demekki bir diğer özelliği de heyecanlı olmasıymış,aşırı hırs işte böyle yapıyor insanı
Sosyal ağlarda paylaş

Katil. Tüm diğer sadistler gibi. Hepsine lanet ediyorum.
Bir insan bir diğerini öldürdüğü zaman. o insanın nezdinde aslında bütün varlığın bir kısmını katletmiş olur.
bu adam kaç tane masumun ipini bizzat çekmiş. kaç tane bebeği katletmiş.
Hala bazıları çıkıp saygı duyarım diyebiliyorsa yazık...
Oda ayrı bir iç mevzusu.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
adolf hıtler ressamdı ve asıl işi buydu daha snra versay antlaşmasından snra çöken almanyada yahudi karşıtı akımdı ki aslında kendisi yahudi hayranıdır...rothman isimli yahudi ressam ve tablo pazarlayan ve satan kişiyle irtibata geçti ve bu şekilde ünlenmeyi amaçlamıştı daha snra sokak araların da yapığı konuşmalar komutanını etkiledi ve kendisinde yeni kurulacak olan parti içn konuşma yapması istendi ve ilk konuşması o kdr etkili oldu ki resim işi yaptıı rothmanın öldürülmesine ve buluşma yerine gidememsine sebeb oldu böylece nazi almanyası kuruldu.. ve o almanyann resimlerini 1934 de çizmiştizaten mükemmel resim tekniğine sahipti... ben aşırı adolf hıtler hayranıyımdır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 19 Şubat 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
said:
drumtheater, 17 Şubat 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
adolf hıtler ressamdı ve asıl işi buydu daha snra versay antlaşmasından snra çöken almanyada yahudi karşıtı akımdı ki aslında kendisi yahudi hayranıdır...rothman isimli yahudi ressam ve tablo pazarlayan ve satan kişiyle irtibata geçti ve bu şekilde ünlenmeyi amaçlamıştı daha snra sokak araların da yapığı konuşmalar komutanını etkiledi ve kendisinde yeni kurulacak olan parti içn konuşma yapması istendi ve ilk konuşması o kdr etkili oldu ki resim işi yaptıı rothmanın öldürülmesine ve buluşma yerine gidememsine sebeb oldu böylece nazi almanyası kuruldu.. ve o almanyann resimlerini 1934 de çizmiştizaten mükemmel resim tekniğine sahipti... ben aşırı adolf hıtler hayranıyımdır

yuhannes ne kadar sıkış bir hikaye, hangi masaclı dededen dinledin bunu?

valla o nereden bulmuş bilmem ama ben cnbc-e'de izledim bu dediklerinin aynısını:D
Herneyse bayağ da eski bir topic ama bende hitleri severim.Ama oole sadist olması falan ilgimi çekmio.Heryerde insanlar oluo ben dünyanın aıkışını deiştiren liderlerden biri oldugu için severim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zedan, 19 Şubat 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
tipi biraz kayıkmış ama severim kendisini &sizce almanya savası niye kaybetti

Almanya savaşı iki nedenden kaybetti bence.
1- Amerikanın top yekün savaşa girmesi.
2- Zamansız yapılmış (yapılmaya çalışılmış) sovyet işgali.

Tabii çok daha geniş bir konu da temel olarak böyle bence.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

Hitler iyi komutan falan değildi.
Ne yapmış da iyi olmuş çözemedim. Barbarossa faciası mı?[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iskenderbegSS, 21 Şubat 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
ADOLF HİTLER bugüne kadar MUSTAFA KEMAL PAŞA dan sonra gelmiş en iyi kopmutanlaradan biridir aksini iddia eden ya cahildir yada yahudi

Aksini iddia ediyorum.Cahil de değilim yahudi de[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir... Haydi kafalar Telekoma
Sosyal ağlarda paylaş

said:
W3r3wolf, 21 Şubat 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
Ne yapmış da iyi olmuş çözemedim. Barbarossa faciası mı?

1. dünya savaşından bitap çıkmış bir halkı tek bir amaç için birleştirmek bence yeterince zor birşey. İyi bir komutan olduğuna inanıyorum ancak tartışılır fakat bence hatipliği ve ikna gücü tartışılamayacak kadar iyi bir yöneticidir.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Truwan, 21 Şubat 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
said:
W3r3wolf, 21 Şubat 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
Ne yapmış da iyi olmuş çözemedim. Barbarossa faciası mı?

1. dünya savaşından bitap çıkmış bir halkı tek bir amaç için birleştirmek bence yeterince zor birşey. İyi bir komutan olduğuna inanıyorum ancak tartışılır fakat bence hatipliği ve ikna gücü tartışılamayacak kadar iyi bir yöneticidir.

+10 :tup:[signature][hline]SERVER:Ares------------Xig
LVL:5x-------------------4x
Nick:turk_efsanesi-----------spy_cody
clan:ezberleyemdim bitürlü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 21 Şubat 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
yahu siz komutanı ne olarak algılıyorsunuz cok merak ediyorum ! donald trump da komutan o zaman emlakcıları birleştirdi

hehehe güzel.zatin adolf un neresi komutan dioz bizde[signature][hline]SERVER:Ares------------Xig
LVL:5x-------------------4x
Nick:turk_efsanesi-----------spy_cody
clan:ezberleyemdim bitürlü
Sosyal ağlarda paylaş

Ekonomiyi düzeltmek iyi komutan yapmaz.
Halkı peşinden sürüklemek iyi komutan yapmaz.
Lider falan deseniz anlarım da, adam komutan demiş.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dediğim bence iyi komutan bu tartışılır ama asıl iyi yönü kitleleri peşinden sürüklemesi ikna edici ve iyi bir hatip oluşu nedeniyle tartışmasız çok iyi bir yönetici olmasıdır. Yani bunları yaptığı için iyi komutandır demiyorum bunları yaptığı için iyi bir yöneticidir diyorum. İyi bir komutan olması tartışılır dedim ve benim fikrim iyi olduğundan yana dedim ama verdiğim örnekler demin de dediğim gibi yöneticiliği ile ilgili.[signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...