Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision faciası!!!

supersonicmemed

Öne çıkan mesajlar

Nasıl iğrenç bir şarkıdır o öyle!!!![signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

asdasd, 01 Şubat 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
merkez : Ananın Yerinde kavga ihbarı var Ekip intikal etsin
ekip : anlaşıldı merkez, Ananın yerine ekibimle seyir halindeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Parçanın başını Media Playerınızda URL AÇ diyip çıkan pencereye : mms://212.175.166.3/2005eurovision/turkiyefinal/Track03.wma yazarak dinleyebilirsiniz... Devamını da siz tahmin edin canım :)[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Firefox Kullanın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 12 Şubat 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
ne guzel her dakka vh1da mtv de sertap erener cıkıodu bu sene yine 0 alıp oturcaz assagı leylim leyymiş bu ne yaaa duman olsa ne guzel olurdu

hahua duman sahnede ayakta durabilcek mi o kafayla uluslararası ceza alırız sonuncu olmak daa ii bence bu durumda :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cheester, 13 Şubat 2005 02:58 tarihinde demiş ki:
lan su zagaya katılan kadın soylermıs sarkıyı
ne gulerım hea :-P

tugba ekinci soylerse guzel olur okanıda veririz yanına bol bol surtunurler birbirlerine :)

ayrıca o sarkıyla kazanırsa %0.1 ihtimalle o zaman bu postları yazanların yüz ifadeleri ne güzel olur =)[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
Sosyal ağlarda paylaş

o kadın o şarkıyla kazansın ben burdan söz veriorum title'ım "top" olsun..hatta olduktan sora acc deiştirmeyip gene çatır çatır yazıcam buraya yani özür de dilicem hatundan :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cheester, 13 Şubat 2005 03:33 tarihinde demiş ki:
simid haberlerde izledim o kadrda ktu sarkı deil yaws...

zaten bi dedigin bi dedigini tutsa disimi kırıcam[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
Sosyal ağlarda paylaş

Hey, hey !...

Müptela olmuş, aşkım; bak aşkına...

Müptela olmuş, dönmüşüm şaşkına...

Leylim ley !... Rimi rimi ley!...

Aşk değil, bu sanki bir ceza bana...

Leylim ley !... Rimi rimi ley!...

Aşk değil bu, sanki bir kara sevda...

Aşk mı yordu seni, zalim?..

Çok seviyordu seni kalbim...

Acınası bak şu deli halim,

Dön gel, haydi güzelim!...

Sevdiğimsin, herşeyimsin,

Beni yakıp üzen, güldürensin..

Sonunda yine beni mahvedensin,

Kader, zalimsin!...

Rimi rimi leyli leyli rimi ley!....

Ehahaha :) Şu haberi okuyun : http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2005/02/13/gundem/gundem1.html[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.

Firefox Kullanın
Sosyal ağlarda paylaş

şarkıların arasında zaten güzel şarkı yoktu, bir tane damardan giren şarkı vardı o fena değildi, televizyonu bunu seçerler heralde diye kapadım. yanılmışım:( TRTyi küçümsemememmk lazım:hrr:
bu mu türkçe? "rimi rimi ley"? olmadı "nane"yle katılsaydık halk tarafından çok sevilen(!) bir şarkı zaten. gerçi başka bir şarkı seçilseydi de aynı tepki verilecekti çünkü genelde şarkılar hoppidi hop şibidibidip vs kıvamındaydı.
"eleştirenler gidip kendi beste yapsın!" tabii biz müzisyen diye geçinen 70 milyonluk bir nüfusuz aslında ve eurovizyonda temsil edebilecekler arasındayız ama beste yapmıyoruz!
o zaman yapalım bir tane pati beste ben sözleri yazarım
"hoppidi hop şibidibidip hömberepöb
lebülülüley çimdiridey laylibilop"
falan filan diye gider, devamını getirebilirim isteyene. bir yerden de bol darbukalı moderen çiftetelli bulup arkaya elektrogitap ve bol bol org koyarız misss
hıyarlar...[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
AAL'05 Üyesi

Sosyal ağlarda paylaş

Basında Rimi Rimi Ley turuna devam ediyoruz:

http://www.vatanim.com.tr/cat/haber_detay.asp?Newsid=46865&Categoryid=8
http://www.milliyet.com.tr/2005/02/13/magazin/axmag02.html
http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2005/02/13/gundem/gundem1.html

Sadece yorum olanları seçtim yoksa daha bir ordu haber vardı. Seçildiği üzerine...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.

Firefox Kullanın

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 13 Şubat 2005 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horozzz, 12 Şubat 2005 19:41 tarihinde demiş ki:
trt nin baskani bile ismini söleyemedi yaa rezillik walla.. bence hiç katilmayalim daha iii.. bu sarkiyla son 3 ü zorlairiz...

son 3 ?!?!?

son 3 mu sen sonunculuk ıyıdır gecen gun gordum DIREK kapattım televızyonu ve ewden cıktım :)[signature][hline]DJ Tiesto
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlar çok güzel, kimsenin "gayet kötü" diyecek cesareti yok, "şunu şunu şunu ve şunu ve de bunu unutmadan da bunu düzeltirsek şansımız olur", "ukrayna bizi sever zaten" diye geveliyorlar[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
AAL'05 Üyesi

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/iletisim.aspx
ya bende $ikayet maili atmayi düsünüorum ama tam bulamadim nerden atilcagini.
Televizyon kismina yazsak olur heralde? Bu sikayet maillerini ciddiye aldiklarini duydum ben, denesek iyi olur bence.. hepimiz birer mail atsak fena olmaz arkadaslar..!
ya cidden saka gibi.. halkin tepkisini ölcmek icin falan yapmi$ olmasinlar bunu =)[signature][hline]Your impossible ego fuck is like a
Megalomaniacal tab on my tongue
You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...