Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision faciası!!!

supersonicmemed

Öne çıkan mesajlar

Gerçekten çok iğrenç bir şarkı bence yeniden seçilmeli katılıcak kişi. Ayrıca yarışmanın değersiz olduğunuda düşünmüyorum sonuçta bunu milyonlar izliyor, bu kadar kişinin önüne Türkiye'yi temsilen bu kadar abudik bi şarkı çıkarılmasına karşıyım.
Olay şarkının türkçe olmasıyla falan alakası yok, direk iğrenç.[signature][hline] "Eğer kişi hem akıllı hem çalışkan ise takdir et, çalışkan fakat akıllı değil ise dikkat et, akıllı fakat tembel ise ikaz et, hem akılsız hem tembel ise imha et!.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 12 Şubat 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
bişey kötüyse kötü diyecez ne kompleksi ülkemiz için güzel şeyler olmasını isteriz aşağılık kompleksiyle ne ilgisi var?
+1 ne bu ya :([signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Ben Rahat Olursam Kimse Rahat olamaz .!
Hiç fark ederse Kuran Çarpsın .!
www.wildarea.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

olay budur..!! hayir ..! kimse post kasmiyoo.. asil post kasan.. kendini kasip sarki söleyen .... o ''leylimmileyyy''(yada her ne .ok diosa o iste) diyen hatundurrr..!! :-D burdan sefkilerimi yolllayip kiniorum o hatunu.. ve trtyi :-)[signature][hline]Your impossible ego fuck is like a
Megalomaniacal tab on my tongue
You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...!!
Sosyal ağlarda paylaş

özellikle göbek atisi yokmu... yandaki darbukatör'e '' abbas calarmisin anacim '' dermis gibi heuehe yemekteydik bide bunu izlerken.. istah kalmadi...[signature][hline]Your impossible ego fuck is like a
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm o acayip sarkıyı mı secmisler, biz dort kisi arkadasların evinde sıkıntıdan patlarken (ve eternal sunshine gibi muthis bi filmi izledikten sora) bi sure bu muzik iskencesini cekelim dedik. Ne diyeyim adam gibi bi sarkı vardı adını hatırlamıyorum ama digerlerine gore slow kalıyodu ama o cidden guzeldi. Biz de hah bu sarkı secilir en azından sonuncu olmayız dediydik ki jüri herhalde en rezalet sarkıyı secmis o kadar sarkının arasından.

Rimi rimi ley diye sarkı adı mı olur ya?[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

darbuka calan herife darbukatör denilmiomu .. hehe yoksa banami öle geldi... düsünmeden yaziorumda bazen..=) darbukatör baryam lafindan yola ciktigimi hatirliorum bi tek hihi[signature][hline]Your impossible ego fuck is like a
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada yarısmayı izleyen oldu mu bilmiyorum ama sarkıların nerdeyse tamamında butun isi tek kisi yapmıs, besteci solist bilmemneci hep aynı kisi cogu sarkıda sahiplenmis adam/kadın sarkıyı resmen =)

"Bu sarkıyı yazan yorumlayan soyleyen ve calan ben ben ve yine ben!" gibi bisi olmus.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

abi kim seçiyor bu temsilcileri.

tamam seslerine lafım yok ama nedir pavyon sanatçısı gibi dizmişler , tanımıyoruz etmiyoruz bunları.

türkçe demişler iyi de , "müptela" Türkçe bir kelime mi?
hele hele RUMUZ ADANTE şarkısına bayıldım.[signature][hline]valandil ownz j0o!
i said, lord, take me downtown,
i'm just lookin' for some tush.
WoW - Kelvin , the Human Mage.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajların hepsini okuyamadım nitekim genelde 2 tip mesaj var (3. sayfaya kadar izlenimime dayanarak söylüyorum)
Bence de sarkı türkce olmalı nitekim kendi kültürümüzü yansıtıcaz falan...ancak dogru düzgün türkce sarkımı yok??gidp rimi rimi ley diye abuk sabuk bi sarkı seciliyor...+bu rimi rimi ley le katılan arkadaslar falan gercekten birsey basaracaklarını nasıl düsünüyorlar? dünya müziginden haberleri yokmu + katılanlar arasında en iyisi buysa türk müzigini dünya capında birseyyapmasını bekleymeyiz...tabi rimi rimi ley katılanlar arasından seciliyor sanırm sistemide tam bilmiyorum ama türkce olan ve gayet güzel sarkılar mevcut...böyle gecistirimek iicn yapılmıs sarkı misali bir katılım olmamalı...dil konusunda tartısmaya gerek yok bence tartısılması gerekn sarkının ritmi meldoisi ahenkidir...dil pek önemli deil hatta dilini anlamasalar daha iyi bence böyle bi sarkının :) unutmadan daha öncede uydurma dilllerle bile katılanlar oldu gayette güzsel derece yaptılar 4. falan oldular ... önemli olan dil deil
okursanız ne ala uzun oldu biraz :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ülke olarak 2 yılda oluşturduğumuz Eurovision karizması yerle bir oldu :) Abi kimdir Gülseren ya? Birincisi kadın darbuka çalarak başlıo şarkıya ya... Hangi Eurovisionda böyle bişey var darbuka çalarak giriş :) (Darbuka çalınması olay değil solistin oturmuş darbuka çalması olay hemde bir bayan solistin) Anlamıyorum bu TRT yi çok eminler galiba hallerinden... Bir de zorla şarkılar çok süperdi diyen sunucular var tabi... Seyirciye baksanız. En çok alkışı alan tabii ki Ruslana idi. Neden mi? Hem "Türk kızı" Ruslana olduğu için hemde kadın ciddi ciddi güzel söyledi parçaları...

Ama neymiş Türkiye rezil olmalıymış. Ayrıca saçma berbat rezil bir yarışma olduğunu söyleyenler için. Öyle bir yarışma olduğunu düşünmüyorum ki olsada Uluslararası platform. Diğer ülkeler hazırlanarak geliyorsa sen aptal bir parça ile çıkarsan ne kadar ilgili olduğun ortaya çıkar. Ki AB kapılarında bir ülkeyiz...[signature][hline]Amor omnia vincit.
Cogito, ergo sum.
Dabit deus his quoque finem.
Damnant quod non intelligunt.

Firefox Kullanın
Sosyal ağlarda paylaş

nettin dedem cettin babam çalsa daha iyi enasından türkiyeye has bi ritm fln der millet etnik ve kültürel açıdan toplarız puanları ama lümülümüley nedir abi söyledikçe geberiyorum gülmekten adamlar biter artık iptal olurlar hele oo mimikler danslar yok mu gördükçe altıma edesim geliyo.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...